Устаткування для СПА салону

Показано 1–16 із 132

ACACIA пересувна тумба

1,00 грн

Achil – Протиковзка підніжка зі сталі

0,00 грн

Activ Cryo — камера для кріотерапії

0,00 грн

Activ Cryo V2 — камера для кріотерапії

0,00 грн

ACTIVE – нагрівач рушників

0,00 грн

AMALFI – масажний стіл і педикюрна станція 2 в 1

1,00 грн

Amanda – універсальний стіл Lemi

1,00 грн

AQUAVEDA – АКВА + АЮРВЕДА КУШЕТКА

1,00 грн

Ayurveda V для масажу аюрведа

1,00 грн

BALANCE – КУШЕТКА ДЛЯ ВОЛОГИХ ВИДІВ МАСАЖУ

1,00 грн

Устаткування для СПА салону від надійних постачальників дозволить відкрити по справжньому прибутковий салон у Львові, в якому буде невичерпний потік клієнтів. Використання медичного обладнання для СПА провідних постачальників скоротить час на оздоровлення пацієнта і створить імідж про Вас як про надійний СПА-масажний салон. З кожним роком SPA-індустрія розвивається все більш швидкими темпами. SPA-процедури - це комплекс оздоровчих і розслаблюючих заходів, в якому застосовуються різні види вод, лікувальних грязей, солей і інших природних компонентів, які трепетно піклуються про ваше здоров'я і красу.

SPA салон - це простір, професійно організоване для відновлення здоров'я людини. Здоров'я душевного, фізичного, емоційного. Наша компанія допоможе Вам організувати цей простір професійно, з урахуванням всіх Ваших побажань і на найвищому рівні. Якщо у Вас є спа комплекс і Ви плануєте оновити або додати spa обладнання або ви тільки плануєте відкрити спа центр, то ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання для spa салонів:

SPA-обладнання призначене для різних видів відпочинку та оздоровлення:

  • Спа-капсули. Основна методика СПА-процедур - нагрівання і зволоження певної ділянки вашого тіла.
  • СПА-капсула повністю автоматизована і дає можливість досить найкращим чином розслабитися.

Якщо Ви створюєте власний салон краси або хочете відпочивати кожен день в будь-який зручний час, то Вам просто необхідно купити дану установку.

Інфрачервоні кабіни (сауни) компактні і повністю готові до використання. Інфрачервону сауни можна розглядати як аналог російської лазні або фінської сауни. Вони дуже компактні і легкі в управлінні, тому користуватися ними - одне задоволення. Завдяки спеціальному мікрокомп'ютеру можна задати певний графік роботи: електронний таймер дозволяє точно задати час сеансу.

Купелі

Серед трьох видів купелей: дерев'яних, металевих і пластикових найкращими варто вважати дерев'яні тому, що дерево - це натуральний матеріал, який збагачує воду мінеральними речовинами і ефірними маслами. Кращим варіантом будуть не покриті лаком купелі з дуба і кедра. Металева купіль підійде для тривалого терміну експлуатації і допоможе добре заощадити кошти. А пластикова купіль є дешевшим, але дуже практичним варіантом.