Косметологічні кушетки

Показано 1–16 із 67

Amanda – універсальний стіл Lemi

1,00 грн

B-Light – електрична косметологічна кушетка

0,00 грн

Ben – електричний масажний стіл

1,00 грн

Clair – електричний масажний стіл

1,00 грн

Clavi Weelko – косметологічне крісло-кушетка

0,00 грн

Creo – масажний стіл

1,00 грн

CYX – АВТОМАТИЗОВАНА КУШЕТКА для SPA і масажу

1,00 грн

Dentamed Move медична кушетка

1,00 грн

E-Motion – електричний масажний стіл

1,00 грн

FABLE – інноваційна мийна установка

1,00 грн

Front Weelko – косметологічне крісло-кушетка

0,00 грн

Кращі косметологічні кушетки купити у Львові. Пропонуючи всім своїм клієнтам найширший вибір кращих косметологічних кушеток від вітчизняних і зарубіжних виробників, ми гарантуємо їх якість. У нас представлена продукція різних колірних категорій - Ви неодмінно знайдете те, що потрібно.

Як слід вибирати кушетку для косметологічних процедур?

Серед безлічі представлених моделей крісел не так-то просто вибрати ту, яка потрібна саме Вам - але ми допоможемо розібратися, виділивши основні деталі, на які варто звернути увагу:

1. Форма кушетки - найважливіший елемент вибору, який базується на списку процедур, для яких ви плануєте використовувати кушетку.

Для класичного масажу вам підійде поверхня з мінімумом згинаючих частин, але для роботи з особою і окремими частинами тіла краще підібрати більш гнучку конструкцію;

2. Стаціонарна або мобільна - параметр, на який впливає дизайн і інтер'єр вашого салону. Чи будете ви часто переміщати кушетку в подальшому?

3. Якість оббивки - від звичайної тканини під простирадло для медичного масажу до шкірозамінника або ніжної синтетичної шкіри для широкого списку робіт з маслами і обгортанням.

При виникненні будь-яких питань, будь ласка, зверніться до наших консультантів - вони обов'язково допоможуть вам зробити правильний вибір.