Трихологічні препарати

Відображаються усі з 3 результатів

FILLER S LIDOCAINE

0,00 грн

НАПОЛНЮВАЧ ДЛЯ ВОЛОССЯ VENOME 2.0

0,00 грн

ФІЛЕР ДЛЯ ВОЛОССЯ 2 МЛ

0,00 грн

СЕРІЯ TRYCHO

Серія Venome Trycho включає Hair Filler, спеціалізований засіб для мезотерапії, що містить унікальну комбінацію гіалуронової кислоти, факторів росту та біоміметичних пептидів для ефективного усунення проблеми слабкого та тонкого волосся, стимулюючи ревіталізацію волосяних цибулин і відновлення здорових стрижнів волосся. Ця ретельно підібрана комбінація інгредієнтів підвищує активність клітин, стимулює поділ клітин і прискорює мікроциркуляцію шкіри голови.

Біоміметичні пептиди — це синтетичні, отримані в лабораторії амінокислоти з коротким ланцюгом, які ідеально імітують регуляторні пептиди — модулюючі природні речовини, які містяться в організмі людини та відповідають за стимулювання росту, поділу, загоєння та диференціювання інших клітин.

Фактори росту — це поліпептиди, які можуть стимулювати або пригнічувати процеси, що відбуваються в клітинах. Пептиди та фактори росту працюють разом оптимальним чином, що включає зв’язування з трансмембранними рецепторами клітини-мішені та ініціювання внутрішньоклітинної передачі сигналу для регулювання метаболічних процесів в обраному місці.

Venome Trycho Hair Filler містить фактори росту та пептиди, які діють синергічно і усувають проблему на багатьох рівнях — вони стимулюють ріст та функціонування клітин, обмежують випадіння слабкого та пошкодженого волосся та зменшують андрогенну алопецію. Препарат призначений для професійного клінічного використання.

 

Venome Hair Filler чудово працюватиме сам по собі або в поєднанні з препаратами, що містять PRP.