Устаткування для діагностики

Відображаються усі з 12 результатів

Aram ASW – дерматоскоп та трихоскоп

1,00 грн

Firefly DE330T – цифровий трихоскоп

1,00 грн

HighTech Sauna Air – Пресотерапія + Термотерапія

1,00 грн

OPATRA DOME – ІННОВАЦІЙНИЙ АНАЛІЗАТОР ШКІРИ

1,00 грн

Дерматоскоп поляризаційний ILLUCO IDS-1100

1,00 грн

Наш магазин пропонує обладнання для діагностики шкіри у Львові - апарати, що знайшли застосування при дослідженні волосся, шкірного покриву. Устаткування для діагностики до категорії стаціонарного обладнання, про що свідчить наявність кабельного з'єднання, харчування, здійснюване від електромережі. Запропонована в каталозі комплектація є максимально можливою, включає спеціальну УФ-лампу, повітряну помпу. Обов'язковий елемент - комплект лінз, до складу якого входить Х30, оснащена додатковим вимірником вологості.

Підключається апарат для дермотоскопіі до монітора незалежно від типу, який має доступ до мережі Інтернет. подальша передача отриманих даних здійснюється за допомогою з'єднання Wi-Fi, це показує, що відстань від апарата до мобільного пристрою або комп'ютерної техніки може бути різним.

Повна діагностика шкіри обличчя займає 10-15 хвилин. Діагностика включає в себе: визначення вологості, визначення жирності шкіри для T-зони і U-зони, розміру пір, рівня пігментації, активності сальних залоз (стану пір / акне) (в UV світлі), глибину і ширину зморшок, чутливість.

Діагностика шкіри: Вологість шкіри + Жирність шкіри + Пори / Пігментація + Акне + Зморшки + Чутливість.

При діагностиці волосся дозволяє визначати: ступінь випадіння волосся, стан шкіри голови (тип шкіри голови), щільність волосся, кератин шкіри голови, стан капілярних судин, товщину стрижня волоса, стан волосяний пори, стан волосяної кутикули.

Діагностика волосся: Випадання волосся + Стан шкіри голови + Щільність волосся + Кератин + Капілярні судини + Товщина стержня волоса + Стан власний пори + Стан стрижня волоса.