Стілець косметолога

Показано 1–16 із 42

COMFORT – СТІЛЕЦЬ МАЙСТРА

180,00 грн

Ergo – стілець для педикюру та подології

1,00 грн

FAST+ – РОБОЧИЙ СТІЛЕЦЬ МАЙСТРА

1,00 грн

Lemi Stool 070A – Стілець майстра зі спинкою

1,00 грн

Lemi Stool 010S – Стілець майстра зі спинкою

1,00 грн

Lemi Stool 015 – Стілець майстра

1,00 грн

Lemi Stool 015 PEDI – круглий табурет для подології

1,00 грн

Lemi Stool 019 – стілець майстра

1,00 грн

Lemi Stool 019 PEDI – табурет для подології

1,00 грн

Lemi Stool 030 – Табурет з регулюванням газліфта

1,00 грн

Lemi Stool 030 PEDI – Низький стілець майстра

1,00 грн

Від чого залежить популярність салону краси?

В першу чергу від майстерності косметологів.

Але навіть найдосвідченіший і затребуваний майстер не зможе розкрити свій талант, якщо буде відчувати себе некомфортно. Саме тому, плануючи відкрити бізнес в індустрії краси або оновити меблі у вже працюючому салоні, в першу чергу необхідно подбати про зручність фахівців.

Косметологічний стілець

Якщо ви мрієте оперативно і з мінімальними витратами вирішити цю задачу, запрошуємо скористатися послугами інтернет-магазину Esteticgroup. Основний напрямок діяльності нашої компанії полягає в продажу професійного салонного обладнання та меблів, тому ми пропонуємо по-справжньому широкий асортимент продукції. У нашому каталозі ви знайдете все, що необхідно для б'юті-бізнесу, в тому числі стільці для майстрів-косметологів.

Особливості вибору косметологічних стільців

Сучасні виробники пропонують величезний асортимент меблів, тому здається, що купити підходящий стілець не складе труднощів. Однак коли доходить до вибору, стає зрозуміло, що це не зовсім так, оскільки частина меблів невиправдано дорого коштує, а частина відверто низької якості. Але ж потрібно врахувати ще дизайн, конструкцію, функціональність і багато інших деталей.

Так на що ж звернути увагу, якщо хочеться недорого придбати не лише гарну, а й якісну модель? Перш за все, це спосіб регулювання по висоті, комфорт і надійність. Як правило, стільці для майстрів-косметологів випускаються з пневматичним підйомним механізмом. Вони досить дешеві, але при цьому відрізняються тривалим терміном служби. Що стосується комфорту, то тут все дуже індивідуально. Меблі можуть мати опору для ніг і інші елементи. Комусь вони здаються обов'язковими, а хтось звик обходитися найпростішою моделлю.

Тому якщо ви хочете придбати зручний стілець, найкраще порадитися з майстром-косметологом, який буде ним користуватися або зі співробітником нашої компанії. Тепер про надійність. Найчастіше меблі виготовляють з металу або пластику. Перший варіант довговічніше, другий має низьку вагу і більш зручний у використанні.