Ін'єкційні препарати Venome

Показано 1–16 із 38

FILLER L

0,00 грн

FILLER L LIPS

0,00 грн

FILLER M

0,00 грн

FILLER S

0,00 грн

FILLER S LIDOCAINE

0,00 грн

FILLER S LIPS

0,00 грн

LIPO SLIM, 10 МЛ

0,00 грн

MESO ACNE, 5 МЛ

0,00 грн

MESO ANTIAGE, 5 МЛ

0,00 грн

MESO ANTICELLULITE

0,00 грн

MESO ANTIOX, 5 МЛ

0,00 грн

MESO ATOPIC

0,00 грн

MESO BOOSTER HA 6%

0,00 грн

MESO BTX

0,00 грн

MESO DELICATE FIRM, 5 ML

0,00 грн

MESO DELICATE WHITE, 5 МЛ

0,00 грн

Venome — бренд естетичної медицини, який допоможе вирішити практично будь-яку проблему шкіри. Польська команда. Італійські, німецькі, іспанські та польські лабораторії. Інноваційні концепції, поєднані в позачасовому підході до естетики та догляду за шкірою.

Продукція Venome виробляється в лабораторіях Італії та Німеччини відповідно до стандарту ISO 13485 для медичних пристроїв і ISO 22716 Good Manufacturing Practice (GMP) для косметики. Продукти Venome мають високий профіль безпеки, що є одним із пріоритетів бренду.

Поєднання професіоналізму та пристрасті.
На основі досвіду та підтвердження потреб.
Аналіз причин, пошук шляхів їх ефективного усунення.
Подвійна перевірка якості та розгляд бажаних результатів.

Так народився Venome.

Venome — це бренд естетичної медицини, який допоможе вирішити практично будь-яку проблему шкіри.


Venome — це мистецтво краси.

Польська команда. Італійські, німецькі, іспанські та польські лабораторії.

Інноваційні концепції, поєднані в позачасовому підході до естетики та догляду за шкірою.

Venom був створений на основі десятирічного досвіду в естетичному бізнесі. Тисячі клієнтів і безліч рішень, які пропонує ринок, більшість із яких ігнорують реальні потреби лікарів і пацієнтів, спонукали нас створювати індивідуальні продукти, які найкраще відповідають найпоширенішим естетичним проблемам.

В буквальному сенсі.


Ідея бренду Venome, яку ми завжди доводимо до професіоналів, передбачає індивідуальний підхід і глибокий аналіз для мінімізації причин та послідовного усунення проблеми за допомогою правильних продуктів із наведених нижче серій:

  • Venome Meso

  • Venome Stimulate

  • Venome Components

  • Venome Filler

  • Venome Peel

  • Venome Autologic

  • Venome Skin Antidote

  • Venome Succinate

  • Venome Lipo

  • Venome Trycho.

Кожен продукт Venome призначений для вирішення конкретної проблеми та допомагає як лікарям, так і пацієнтам досягти успіху.


Venome — це пристрасть, наука та надійність.

Продукти Venome виробляються в лабораторіях Італії та Німеччини відповідно до стандарту ISO 13485 для медичних пристроїв та стандарту ISO 22716 належної виробничої практики (НВП) для косметики.

Виробниче обладнання розміщене в чистих приміщеннях — спеціальних приміщеннях, призначених для запобігання проникненню та накопиченню будь-якого забруднення. В чистих приміщеннях підтримується точно встановлений рівень вологості та здійснюється контроль на наявність будь-якого потенційного забруднення мікробами або частинками. Отже, продукти мають високий профіль безпеки, що є одним із пріоритетів бренду Venome.

Процес удосконалення продуктів командою Venome контролюється спеціалістами з безпеки, які оцінюють кожен елемент виробництва, наприклад, забезпечення правильного складу, стабільності продукту, належного маркування та кінцевої перевірки всього виробничого процесу. Завдяки цьому ми можемо отримати високу якість та безпеку. Ми любимо виділятися.

Тепер у вас є лише два варіанти. Обрати ефективний засіб Venome або дотримуватися своїх виправдань.

Готові?


Дехто каже, що краса не може бути вічною, тому надмірне піклування про свій зовнішній вигляд є марним. Дехто каже, що все, що має значення, знаходиться всередині… Дехто каже, що ви повинні дозволити собі старіти, не втручаючись у процес... Дехто каже, що крему для обличчя достатньо.

Ви впевнені в цьому всьому?

Усі ці твердження не стосуються того, що може запропонувати сучасний світ. У певному сенсі наш зовнішній вигляд домінує у нашому житті, тому ми просто повинні звертати на це хоча б трохи уваги. У той же час багато хто з нас свідомо чи підсвідомо ставлять для себе досить високу планку досконалості. Якщо ви чуєте, як хтось каже, що зовнішність для нього не має значення, то він мабуть не говорить вам усієї правди. Всі хочуть добре виглядати. Завдяки цьому ми відчуваємо себе краще.

Усе наше життя ми боремося з тим, що знаходиться зовні. Прокидаючись вранці, в різному настрої, ми дивимося в дзеркало. Декому з нас це не приносить ані насолоди, ані задоволення. Коли ми не повністю приймаємо своє відображення в дзеркалі, ми починаємо вважати, що у нас є якісь естетичні проблеми.


Чи знайома Вам ця ситуація?

Опухлі очі після безсонної ночі.
Губи, зовсім не схожі на губи на обкладинці журналу, який ви нещодавно бачили.
Плями від сонця після літніх відпусток.
Рідке волосся, коли ви стаєте мамою.
Обвисла шкіра на ногах та стійкий целюліт.
Червона, запалена шкіра.
Жирові відкладення, які не видаляються, як би ви не старалися.
Суха шкіра, спрагу якої не вгамують навіть найдорожчі креми.
Мімічні зморшки, які продовжують з’являтися.

Коли це помічаєш, важко поглянути на своє відображення і переконливо сказати: "Я гарна(ий)." Тиск часу та незнання причини проблеми лише погіршують ситуацію. Ваша зовнішність лише посилює вашу невпевненість. Ви несамовито продовжуєте купувати все більше і більше косметики, а потім витрачаєте час, використовуючи її безрезультатно.

Це просто того не варте, повірте.

Однак є постійні рішення, які варто розглянути.

Проблемно-орієнтовані процедури естетичної медицини, які проводить досвідчений лікар, допоможуть швидше побачити омріяні результати.
Запорукою успіху є правильний вибір продуктів.

Тож вітаємо Вас у світі краси, науки, безпечних рішень та очікуваних результатів Venome!