Автоклави та аксесуари

Відображаються усі з 14 результатів

Hot Caby – нагрівач для рушників

1,00 грн

STERIL UL – СУХОЖАРОВА ШАФА

1,00 грн

VACUKLAV 23 B+ – АВТОКЛАВ КЛАСУ «B»

1,00 грн

Warmex – нагрівач рушників

0,00 грн

Автоклав EUROKLAV 23 VS+

1,00 грн

Дистилятор MELAdest 65

1,00 грн

Іs yeson YS-18L – АВТОКЛАВ класу B

1,00 грн

Термодезінфектор MELAtherm 10

1,00 грн

Упаковочна машина Melaseal 100+

1,00 грн

Сучасні стандарти педикюру мають на увазі використання тільки професійного інструменту, виготовленого з високосортної (легованої) нержавіючої сталі. Важливі для інструменту властивості сталі - жорсткість і еластичність - ретельно контролюються.

Наші автоклави та аксесуари працюють точно і служать довго. Склад сталі (легуючі елементи) захищають готовий виріб від корозії і перешкоджають виникненню алергії у майстрів і паціента.

Друга характеристика хороших щипців - точність механічної обробки. Поверхня хорошого інструменту повинна бути гладкою і ретельно відшліфованою - це перешкоджає накопиченню на інструменті забруднень і мікроорганізмів.

Хороший інструмент підходить для стерилізації (в тому числі для термостерілізаціі - не менше 180 градусів), прекрасно переносить дезінфекцію в будь-яких професійних розчинах, в тому числі з ультразвуком. Правильно виконана форма щипців повинна дозволяти багаторазово точити і навіть ремонтувати їх без втрати робочих характеристик. Це дозволяє і далі використовувати інструмент після падіння або удару.