Душові комплекси

Відображаються усі з 10 результатів

BALANCE – КУШЕТКА ДЛЯ ВОЛОГИХ ВИДІВ МАСАЖУ

1,00 грн

Sea Breeze – кушетка для СПА, масажу

1,00 грн

VICHY CLASSIC – ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ДУШ ВІШІ

1,00 грн

VICHY SUPÉRIEURE – ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ДУШ ВІШІ

1,00 грн

ДУШОВИЙ КОМЛЕКС

1,00 грн

ЦИРКУЛЯРНИЙ ДУШ

1,00 грн

Устаткування для спа: види і сфера використання

Відвідуючи салони краси, клієнти хочуть повноцінно відпочити і отримати максимальну користь від призначених процедур. Ось чому власникам таких закладів доводиться велику увагу приділяти підбору сучасного оснащення. Одним з його варіантів є сауна спа, різноманітні моделі якої широко представлені в каталогах нашого магазину. Ми можемо розробити індивідуальний проект для Вашого приміщення, враховуючи переваги цільової аудиторії, ваш бюджет і характеристики приміщення.

Наявність такої установки дозволить вам значно розширити перелік послуг, що надаються і збільшити кількість постійних клієнтів.

Крім саун в категорію обладнання для спа салонів входять:

  • гідромасажні ванни;
  • душові комплекси;
  • релакс басейни.

Але, підбираючи вироби для лазні та спа, потрібно чітко розуміти, що потрібно конкретно для вашого закладу з урахуванням його спеціалізації і переліку послуг, що надаються. Тому без фахівця у вирішенні цього питання не обійтися.

Ми пропонуємо обладнання для спа салону в широкому асортименті. З його переліком ви зможете ознайомитися на сайті, а досвідчені консультанти магазину допоможуть зробити правильний вибір і розкажуть про нові напрямки в цій галузі.