Косметологічні лазерні апарати

Відображаються усі з 16 результатів

CELLINA – ФРАКЦІЙНІЙ RF ліфтинг

1,00 грн

ENLIGHTEN – НЕОДИМОВИЙ + КТП ЛАЗЕР

1,00 грн

EXCEL V – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ В ЛІКУВАННІ СУДИН

1,00 грн

GP FAST LIGHT – IPL ЛАЗЕР, ФОТОТЕХНОЛОГІЇ

1,00 грн

GP LASER TOUCH – МУЛЬТИЛАЗЕРНА ПЛАТФОРМА

1,00 грн

Q-RAY FRX – ФРАКЦІЙНИЙ CO2 ЛАЗЕР + IR + RF

1,00 грн

Косметологічні лазерні апарати для салонів краси Львів зробили серйозний прорив у сфері корекції зовнішності і омолодження. Випромінювання з необхідною довжиною хвилі вміло стирає вікові зміни, позбавляє від пітливості, видаляє волосся, бореться із зайвою вагою замінюючи собою хірургічний скальпель.

Види лазерного обладнання для косметології

Сьогодні пацієнтові салону краси досить приділити зовсім трохи часу, щоб отримати видимий результат незабаром після процедури. Швидкий, а головне якісний ефект приваблює клієнтів в салони з лазерним устаткуванням.

Лазерні апарати для косметології стали незамінним підмогою, а їх наявність миттєво підвищує статус салону. Клініка отримує користь завдяки розширенню спектра послуг, що надаються.

Лазерне випромінювання - це електромагнітна хвиля яка володіє незвичайними характеристиками. Світловий пучок здатний без пошкодження тканини подолати епідерміс і проникнути в підшкірні шари. Перевага лазера - висока точність роботи. Його випромінювання монохромно і когерентно, що дає можливість точково впливати на обрану мету.

Купівля косметологічного лазера - це придбання унікальних можливостей в естетичній медицині. сучасні професійні апарати є високотехнологічні пристрої на базі індивідуального програмного забезпечення. Сенсорний дисплей відображає інформацію про проведену процедуру. Лікар-косметолог налаштовує прилад індивідуально під кожного пацієнта. На екрані відображаються дані про проведену процедуру, що дозволяє своєчасно контролювати процес роботи.

Лазерні технології в естетичній медицині засновані на вибірковому фототермолізу. Залежно від виду процедури промінь нагріває до критичної температури пігментні і / або судинні освіти, волосяні фолікули. Вплив високих температур відбувається в частки секунди, тому процес характеризується безпекою. Всі процедури, що проводяться лазерними косметологічними апаратами. Вони мобілізують власні ресурси шкіри, а тому не вимагають тривалого реабілітаційного періоду.