Апарат для педикюру

Відображаються усі з 8 результатів

Кабінет манікюру та педикюру повинен бути оснащений повним спектром апаратів і інструментів. Процедура не виключають контакт з кров'ю, тому всі вироби повинні бути сертифіковані і дозволені до застосування в салонах.

Для надання послуг манікюру варто придбати професійну техніку. Моделі відрізняються за призначенням, класу, кількості функцій, виробника, що позначається на ціні.

Підводні камені при виборі техніки для манікюру

Придбати апарат для приведення ручок в порядок мріють багато. Якщо думаєте купити техніку подібного роду, зверніть увагу на розміри. Предмет не повинен займати більше п'ятої частини робочого столу.

Приділіть увагу потужності виробу для манікюру і педикюру. Віддайте перевагу модифікаціям з надійним варіаційним мотором, що видає не менше 20-25 тисяч оборотів хвилину.

Такі вироби універсальні і не підведуть при педикюрі.

Перш ніж замовляти обладнання для манікюру та педикюру потримайте ручку апарату в руці, визначте, наскільки вона зручна в роботі.

Вибираючи апарати для манікюру, зверніть увагу на можливість варіації швидкостей обертання насадки, а так на опцію реверсу.

Вони важливі для професіоналів. Налаштування проводиться ручним регулятором або варіаційної педаллю.

Для постійного використання краще педаль, знайти їх в інтернет магазині не важко. Кількість насадок йдуть в комплекті не грає ролі, а ось зручність в заміні важливо. Майстер в рамках процедури нерідко змінює до 10 насадок і це не повинно віднімати час і енергію. Краще відразу придбати хороші комплектуючі апаратів, які прослужать довго.

Зверніть увагу на терміни доставки і країну виробника.