Біорепаранти з бурштиновою кислотою

Відображаються усі з 3 результатів

SUCCINATE AMBER AMINO BTX

0,00 грн

SUCCINATE AMBER HYDRO 0,55%

0,00 грн

SUCCINATE AMBER SAFFRON +

0,00 грн

СЕРІЯ SUCCINATE

Засоби серії Venome Succinate містять специфічну комбінацію двох основних інгредієнтів: бурштинової та гіалуронової кислот.

Бурштинову кислоту можна знайти в кожному живому організмі, оскільки вона бере участь у циклі Кребса (також відомому як цитратний цикл), який відбувається в мітохондріях.

Цикл Кребса — це складна серія перетворень, пов’язаних із клітинним диханням, тобто процесом перетворення кисню та поживних речовин в енергію. В ході біохімічних процесів цитратного циклу, відбувається перетворення ацетил-КоА (продукт метаболізму вуглеводів, ліпідів і білків) в енергію (АТФ), необхідну для живлення організму та забезпечення його належного функціонування.

Отже, сукцинат натрію, що міститься в препараті, має здатність активувати та прискорювати природний клітинний метаболізм, що значно збільшує кількість транспортованих іонів та сприяє більш ефективному клітинному диханню, що протидіє клітинній деградації внаслідок низького рівня кисню.

 

Бурштинова кислота продемонструвала сильні антиоксидантні властивості, таким чином знижуючи ризик оксидативного стресу, який викликає незворотні зміни в ДНК клітини. В той же час процеси регенерації відбуваються набагато швидше, а значить, шкіра більш стійка до зовнішніх факторів, а отже — до утворення зморшок.