Медичні ванни

Відображаються усі з 3 результатів

Професійні медичні ванни надають високоефективну масажну дію за рахунок великої кількості форсунок, які формують масажні зони для шиї і спини, рук, попереку і крижів, сідниць, стегон і стоп.

Для забезпечення максимального точного впливу на проблемні зони розташування форсунок в медичних ваннах визначається в ході консультацій з провідними українськими фізіотерапевтами.

У медичних ваннах передбачена функція регулювання потужності і напору струменя.

Шляхом зміни сили подачі повітря можна виконувати не тільки поверхневий масаж, але і глибокий вплив на організм.

Для проведення точково спрямованих масажних процедур медичні ванни комплектуються тангенторною установкою. Вона виробляє потужний водяний струмінь, створюючи тиск води на виході до 5 атмосфер, що дозволяє використовувати практично будь-які схеми масажу, обрані лікарем.

Комплектація ванн медичного призначення також може включати в себе лампи хромотерапии, вбудовану аудіосистему, систему швидкого набору води, ручки, поручні, щаблі й інше обладнання для максимально зручних і ефективних процедур. Терапевтичні властивості ванни прекрасно усувають проблеми з хребтом і опорно-руховою системою, покращують кровообіг, підсилюють імунну систему, роблять корекцію фігури, а також підтримують відмінне загальне самопочуття.