Філлери з лідокаїном

Показано один результат

FILLER S LIDOCAINE

0,00 грн

СЕРІЯ FILLER LIDOCAINE

Venome Filler Lidocaine —це серія з п’яти філерів, що містять монофазну, нетваринну, зшиту гіалуронову кислоту, отриману із використанням технології біоферментації з лідокаїном. Кожен препарат Venome містить різну кількість гіалуронату натрію та зшиваючого агента, що дозволяє знайти засіб, який ідеально відповідає як показанням, так і бажаному обсягу корекції. Незалежно від того, чи ваша мета полягає в тому, щоб зволожити та ревіталізувати або омолодити шкіру, видалити дрібні чи середні зморшки, додати об’єму, змінити форму частин обличчя чи збільшити губи клієнта, засоби Venome — це саме те, що ви шукаєте.

Препарати серії Venome Filler Lidocaine виробляються за інноваційною технологією TOUCH, що включає поєднання стабілізованої високомолекулярної гіалуронової кислоти однакового розміру з відповідним фізіологічним буферним розчином, який гідратує суміш та створює тривимірну структуру зшитої ГК.

Технологічний процес виробництва препаратів серії Venome Filler починається з подвійного очищення базових компонентів для видалення залишків клітинних стінок, що дозволяє отримати ГК із продемонстрованим дуже низьким рівнем білка та ендотоксинів та мінімізувати ризик алергічної реакції. Потім очищені компоненти рівномірно змішуються.

Гіалуронат натрію стабілізується за допомогою зшиваючого агента, бутандіол дигліцидилового ефіру (БДДЕ). Мета полягає в тому, щоб з’єднати молекули хімічними зв’язками, які сповільнюють розкладання продукту та забезпечують необхідну стійкість до гіалуронідази, природного ферменту, який присутній в організмі людини. Надлишок БДДЕ видаляють шляхом вилуговування. Це значною мірою визначає остаточну структуру зшитої ГК та мінімізує ризик небажаної надмірної корекції під час терапії.

Наступний крок передбачає поєднання зшитої ГК з фізіологічним буферним розчином. У цьому процесі стабілізовані ланцюги покриваються водяним шаром, який запобігає надлишковому поглинанню води під час ін’єкції та після неї і таким чином зменшує набряк. Процес подвійної гомогенізації дозволяє отримати досить однорідний та густий гель з високою структурною в'язкістю.

Технологія TOUCH допомагає отримати однорідну та еластичну гіалуронову кислоту, підвищуючи комфортність процедур із використанням засобів серії Venome Filler. Повністю гідратована ГК зводить до мінімуму ризик набряку, полегшуючи процес досягнення ідеального результату для спеціаліста, допомагаючи йому вводити потрібну кількість препарату та прискорюючи відновлення. Препарати призначені для професійного використання в клінічних умовах.

Медичний пристрій для зовнішнього застосування, призначений для використання лише медичними працівниками.