Апарати для масажу

Показано 1–16 із 32

BEAUTY TOWER – КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ КОМБАЙН

1,00 грн

CAVITALYSE – УЛЬТРАЗВУКОВА ЛІПОСАКЦІЯ

1,00 грн

CRYO T-SHOСK 4.0

1,00 грн

CryoSlim FRANCE

1,00 грн

DX SMART – ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖЕР

1,00 грн

DX TWIN – ЕНДОЛІФТІНГОВА СИСТЕМА

1,00 грн

Evolution Endospheres – третє покоління ендосфер

0,00 грн

EXIMIA MED 7.0. – КОМПЛЕКС МОДЕЛЮВАННЯ ФІГУРИ

1,00 грн

Допоміжне обладнання для масажу

Апарати для масажу необхідні для більш глибокого або інтенсивного опрацювання тих чи інших груп м'язів. Для цього використовуються вакуумні, роликові, точкові масажери для окремих частин тіла. Деякі салони в місті Львів можуть зацікавити прилади для дбайливого масажу очей, які впливають на область очей за допомогою тепла, магнітотерапевтичного впливу і вібрації.

Що стосується гідромасажного обладнання, то його доцільно використовувати у великих медичних центрах, тому що для нього потрібно окреме приміщення достатньої площі. Однак невеликі масажні кабінети можуть використовувати невеликі ванночки для ніг або рук, з використанням, наприклад, гальванічного струму. Така фізіопроцедури допомагає домогтися кращого терапевтичного ефекту при артриті, артрозі, плекситах, полиневритах.

Для забезпечення максимального комфорту, як для самих працівників масажного салону, так і для їх відвідувачів, необхідно особливу увагу приділити кліматичного встаткування - зволожувачів, очисникам, кухню-лабораторію повітря, які дозволяють створити оптимальні мікрокліматичні умови і сприяють максимальному розслабленню тіла в будь-який час року.