Бізнес під ключ: облаштування соляних кімнат

Показано один результат

СОЛЯНА ЛАЗНЯ (КІМНАТА) ПІД КЛЮЧ

1,00 грн

Вибрати професійне СПА обладнання можливо практично на всіх етапах створення СПА простору, але чим раніше Ви це зробите - тим більше можливостей зробити це правильно.

1. На етапі створення концепції і зонування, коли закладається типологія СПА обладнання, функціональне призначення і начерки дизайну.

2. На етапі технологічного проектування - визначаються конкретні марки і моделі СПА обладнання для розрахунку енерго - водоспоживання, повітрообміну і вимог до вентиляції, що є основою для подальших етапів дизайн проекту і інженерного проектування.

3. На етапі дизайн проектування - вибір відповідно до концептуальними і стилістичними рішеннями, в яких СПА обладнання є важливим фактором цілісного естетичного сприйняття.

4. На стадії інженерного проектування враховуються технічні параметри обраного СПА обладнання для висновків електромереж, водопостачання, вентиляції і каналізації. Вибрати професійне СПА обладнання можна також на стадіях оснащення, пуску об'єкта. І чинному об'єкту може знадобитися СПА обладнання, але зробити правильний вибір буде складніше. СПА обладнання від «Esteticgroup» - це чудові ергономіка і дизайн, якість і надійність, високий рівень комфорту, як для клієнтів, так і для професіоналів СПА індустрії.