Педикюрне крісло

Показано 1–16 із 35

AMALFI – масажний стіл і педикюрна станція 2 в 1

1,00 грн

CALN – SPA-комплекс для педикюру

1,00 грн

Capri Pedi Spa – СПА комплекс для педикюру

1,00 грн

FOOT BASIC станція для педикюру

1,00 грн

Gentle – крісло для SPA-педикюру

1,00 грн

Pedi Spa – станція для СПА педикюру/манікюру

1,00 грн

PIONEER – ПРОФЕСІЙНЕ ПОДОЛОГІЧНЕ КРІСЛО

1,00 грн

Плануєте розпочати бізнес в б'юті-індустрії?

Запрошуємо вас ознайомитися з каталогом Esteticgroup.

Продаж професійного обладнання для салонів краси у Львові є для нас пріоритетним напрямком, тому ми підтримуємо стабільно широкий асортимент продукції, випущеної провідними галузевими виробниками. У тому числі у нас можна купити крісла для педикюру.

Зверніть увагу! Наш інтернет-магазин налагодив співпрацю з надійними транспортними компаніями.

Це дозволяє здійснювати доставку не тільки по Львові, але і в будь-який регіон України. З нами красиві і зручні педикюрні крісла доступні всім покупцям, незалежно від їх фактичного місця розташування.

Модельний ряд крісел для педикюру

Прагнучи задовольнити запити різних категорій покупців, ми пропонуємо понад 100 моделей складних і стаціонарних крісел для відвідувачів педикюрного кабінету. При цьому всі їх можна класифікувати за такими ознаками: Тип підйомного механізму. За даним критерієм меблі можна розділити на пневматичну, гідравлічну та електричну.

Ступінь комфорту. Розкладні і стаціонарні крісла можуть бути жорсткими або м'якими. Конфігурація. Меблі для манікюрного кабінету виготовляється як з традиційною посадкою, так і з особливим сидінням, виконаним у вигляді сідла.

Функціональні можливості. Як правило, складні моделі мають мінімум функцій. А ось стаціонарні крісла можуть оснащуватися опорою для ніг, ванною, робочою підставкою і іншими опціями.

Все ще вибираєте, де недорого замовити салонне або розкладне крісло для педикюру? Скористайтеся пропозицією нашого магазину, щоб за вигідною ціною купити якісне, комфортне, багатофункціональне обладнання для салону краси.