Лампи-лупи для подології

Показано один результат

Lumi – професійна настольна LED-лампа

0,00 грн

Лампи-лупи для подології Львів являють собою збільшувальну лінзу в плафоні з підсвічуванням на утримувачі. За допомогою цього світильника можна отримати хорошу візуалізацію робочої поверхні за рахунок збільшення і потужної підсвітки.

Найважливішою характеристикою лінзи лампи-лупи є її оптична сила, яка вимірюється в діоптріях. У лампах-лупах використовуються лінзи з оптичною силою 3, 5, 8 і 12 діоптрій.

Фокусна відстань - це відстань від лінзи до даного об'єкту. Чим більше оптична сила лінзи, тим менше фокусна відстань (відстань до даного об'єкту, на якому зберігається чіткість зображення і високий дозвіл). При виборі оптичної сили лінзи важливо розуміти, чи достатньо фокусної відстані лінзи для проведення необхідних маніпуляцій.

Існують моделі ламп-луп з додатковою лінзою, змонтованої на корпусі, або вбудованої в основну лінзу. Така опція дозволяє періодично використовувати лінзу з більшою оптичною силою при роботі з дрібними деталями, а в подальшому повертатися до роботи з більш комфортною для очей лінзою.

Ступінь збільшення лінзи не дорівнює її оптичній силі, але залежить від неї. Плафон лампи-лупи може бути круглим або прямокутним. Підсвічування у цих приладів забезпечує безтіньове освітлення робочої зони, вони можуть бути світлодіодними або люмінесцентними лампами. Світлодіоди економічніші, мають більший термін служби, менш чутливі до вібрації і механічних ударів, але світлодіодні лампи-лупи мають і велику вартість.