Гідромасажна ванна

Відображаються усі з 8 результатів

Сучасна гідромасажна ванна в салоні краси

Якісне обладнання для спа - запорука успіху навіть початківця салону краси. Водні процедури дуже важливі для підтримки здоров'я сучасної людини, саме тому ми рекомендуємо вам розглянути покупку гідромасажного обладнання.

Для чого застосовуються гідромасажні ванни

Сучасна ванна з гідромасажем - це часто універсальне обладнання для м'якого масажу і розслаблення. Гідромасажні ванни стали дуже популярними в оснащенні салонів краси та косметологічних кабінетів у Львові. Не може не радувати також те, що Ви можете поєднувати процедури, надаючи ще більш якісний сервіс.

Наприклад, клієнт приймає мінеральну гідромасажну ванну, а ви додатково можете проводити також сеанс ароматерапіїі або хромотерапії, і все це супроводжується приємним і легким музичним фоном.

Такі ванни є відмінним доповненням до процедур корекції контурів тіла і ваги, талассотерапіі і навіть звичайного масажу. Запропонуйте клієнту прийняти ванну перед косметологічних обгортанням, і ефект від нього зросте в рази.

Часто певні щадні режими гідротерапії застосовуються як альтернатива масажу для розвитку моторики і опорно-рухового апарату маленьких діток, особливо якщо у мами немає часу відвідувати дитячий басейн.

Основні характеристики гідромасажною ванни

На якісні і функціональні гідромасажні ванни ціна формується залежно від наступних факторів:

  • базовий набір функцій;
  • матеріал виготовлення;
  • місткість або обсяг.

До базового набору функцій ми відносимо масажні режими і можливість їх комбінування. Звичайно, чим більше режимів, тим краще вважається ванна, але ми рекомендуємо більше уваги приділити можливості комбінації режимів подачі води. Деякі ванни оснащені також функцією підтримки температури або підігріву води, що дуже важливо для тривалих процедур. Для високотехнологічних салонів краси ми пропонуємо вдосконалені моделі з підсвічуванням або вбудованим музичним програвачем. Ці функції не є основними або базовими, але дозволять створити більш розслаблюючу атмосферу.