Саме від вибору моделі солярію залежатиме популярність послуги засмаги серед клієнтів. Але як придбати саме ту модель, яка стане
затребуваною у відвідувачів?
- Перед тим, як вибрати і купити солярій для салону, враховуйте такі моменти:
- Рівень вашого закладу – немає сенсу купувати дороге обладнання до салону зі скромним бюджетом і навпаки. Враховуйте дохідність закладу та підбирайте модель солярію під нього.
- Дохід ваших клієнтів – студенткам не вистачить фінансів, щоб відвідувати дорогі солярії, а бізнес-леді не засмагатимуть у найпростішій моделі без «наворотів». Оптимально – придбати бюджетні та дорогі моделі соляріїв, щоб охопити клієнтів із різним рівнем доходу.
- Характеристики приміщення – солярії з вертикальним розміщенням відмінно підійдуть для невеликих приміщень, у той час як горизонтальні добре виглядатимуть у просторих залах. Також важливо враховувати напругу електромережі в кімнаті та вибирати обладнання з урахуванням цього параметра.
Вибираємо відповідний тип солярію
Існують два типи соляріїв: вертикальний та горизонтальний. Який краще вибрати – вирішувати вам, виходячи з бюджету салону, його розмірів та рівня.
Горизонтальні солярії є комфортабельними капсулами, в яких людина отримує засмагу лежачи. У ній він може повноцінно розслабитись, поки його тіло покривається бронзовим відтінком. Час перебування клієнта у горизонтальному солярії становить приблизно 15-20 хвилин. А саме обладнання має більшу ціну, ніж його вертикальні аналоги.
Вертикальні солярії дозволяють отримати рівномірну засмагу за мінімальний час – 6-12 хвилин. Звичайно, вони не дадуть відвідувачеві насолодитися безтурботним відпочинком у капсулі, оскільки процедура загоряння відбуватиметься у вертикальному положенні. Плюс цього типу оснащення в його максимальній гігієнічності: людині не потрібно буде торкатися частин тіла з поверхнею солярію.
Вибираємо кабіну з відповідними характеристиками
Корпус кабіни може бути виготовлений із пластику або металу. Пластиковий солярій має нижчу ціну, але не відрізняється особливою міцністю. При тривалій експлуатації корпус із пластику тріскатиметься і лопатиметься. Якщо ви віддаєте перевагу більш довговічному солярію – віддайте перевагу варіанту з кабіною з металу.
Діаметр кабіни повинен бути не менше 1 м. Тоді клієнт не почуватиметься в ній занадто тісно. Моделі з анатомічними вигинами зазвичай приваблюють своїм виглядом, викликаючи помилкові враження про їхню зручність. Але всі люди різні та комфортні вигини для одного загоряючого можуть виявитися жахливим тортуром для іншого. Тому краще віддати перевагу варіанту кабіни з ложем прямої форми, без вигинів.
Кабіна може оснащуватися матовим або прозорим склом, яке хоч і надає виробу тендітного вигляду, але виглядає досить естетично. Також у ній можуть бути передбачені поручні та пульти управління. Важливо, щоб все це було досить зручним у використанні та знаходилося у простій доступності для клієнта.
Визначаємося з потужністю та кількістю ламп
Перед тим, як вибрати солярій для салону, обов’язково зверніть увагу на лампи, якими він оснащений. Найкраще, якщо вони будуть флуоресцентними. Такі лампи випромінюють ультрафіолетові промені, які в помірній кількості корисні для людського організму. Оптимально, якщо лампи випромінюватимуть промені спектрів UVA та UVB. Таке поєднання дозволить відвідувачам отримувати рівну засмагу без шкоди для шкіри.
Від потужності ламп залежить швидкість одержання засмаги. Потужними вважаються лампи із силою випромінювання ультрафіолетового потоку від 180 Вт. У горизонтальних соляріях їхня потужність становить 100 Вт, тоді як у вертикальних вона знаходиться в межах 160-180 Вт. Щодо кількості ламп, то, як правило, у соляріях встановлюється від 26 до 36 штук.
Вирішуємо, чи потрібні додаткові функції
У солярії можуть передбачатися додаткові функції, що впливають на його вартість та затребуваність серед клієнтів:
Ліфт – ним оснащується вертикальна модель та вбудовується в нижню частину обладнання. Застосовується у тих випадках, якщо засмагу приймають люди невеликого зросту.
Кондиціонер – зробить процедуру отримання засмаги приємною та комфортною. Щоб відвідувач не захворів від протягу, вибирайте модель з дефлекторною системою обдування, яка направляє потік повітря по спіралі, а не безпосередньо.
Функція ароматерапії – спеціальний пристрій наповнює капсулу для засмаги приємним ароматом, який додатково розслаблює клієнта і знімає втому і напругу, що накопичилася.
Тепер ви знаєте, як вибрати солярій для салону. Сподіваємося, що наші поради вам допоможуть підібрати оптимальне обладнання для вашого закладу.