Перукарні економ-класу потребують якісного, довговічного та не надто дорогого обладнання. При цьому недорогі меблі та інші необхідні аксесуари можуть виглядати дуже гідно і навіть стильно. Важливо добре представляти майбутню цільову аудиторію, щоб придбати обладнання, оптимальне для обслуговування.
Перукарня: як її обставити?
Перукарня економ-класу зазвичай розташовується в невеликих приміщеннях, розташованих у спальних районах або жвавих вулицях далеко від центру міста. Заклад розрахований на клієнтів із статком нижче середнього.
Найбільш вигідний формат – універсальний міні-салон, де обслуговують жінок, чоловіків та дітей. Деякі заклади мають в своєму розпорядженні на своїй площі робоче місце для манікюру та педикюру.
Недорогий салон може виглядати дуже гідно. Для роботи потрібні крісла з гідравлічним механізмом, кількість залежить від розміру приміщення. Зазвичай у невеликому залі розміщують 2-4 крісла. Бажано мати окреме крісло для дітей, це привабить до салону додаткових клієнтів.
Кожне робоче місце оснащується великим дзеркалом, робочим столом або тумбою з кількома ярусами, на яких розміщуються перукарські інструменти. Необхідні мобільні перукарські візки на коліщатках, а також стільці для майстрів регульованої висоти. Обстановку невеликого залу доповнить 1-2 сушуари.
Для обстановки недорогого салону підійдуть меблі економ-класу. Стільці, крісла та столи цієї категорії можуть бути дуже зручними, модними та красивими.
Основні відмінності від дорожчих моделей
- менш відомі бренди;
- використання простих матеріалів;
- мінімум обробки;
- прості сучасні форми;
- компактні розміри.
Для виробництва економ-меблів використовують різні пластики, штучна шкіра, хромований метал. У продажу представлена ??широка гамма кольорів. За бажання перукарню можна обставити лаконічними предметами в натуральних тонах або зробити її яскравою та стильною.
Невеликі приміщення краще обставляти компактними світлими меблями. Вибирайте багатофункціональні моделі: робочі крісла із вбудованими мийками, високі тумби великою кількістю ящиків та полиць.
Недорогі меблі для перукарні економ-класу не повинні бути яскравими і химерними. Чим простіше модель, тим краще вона виглядатиме.
Меблі для перукарень та салонів краси
При виборі нових меблів слід враховувати:
- модні тенденції та відповідність загальному стилю салону;
- безпека моделей та наявність необхідних сертифікатів;
- компактність меблів;
- зручність для клієнтів та майстрів;
- надійність виробів;
- багатофункціональність;
- простоту у догляді;
- можливість заміни 1-2 предметів обстановки аналогічними у разі псування.
Тим, хто хоче заощадити, можна купити у спеціалізованому салоні лише частину обстановки: робочі крісла, столи, сушуари. М’які меблі, підвісні вішалки, дзеркала, шафи та стелажі можна придбати в звичайних меблевих магазинах економ-класу.
При покупці вимагайте сертифікати відповідності, товарні накладні, чеки та гарантії виробника. У разі виявлення дефектів, неякісні речі можна буде повернути.
Меблі для перукарні економ-класу підходять не тільки для недорогих, але і для цілком респектабельних салонів. Комбінуючи дешеві моделі з дорожчими, ви зможете створити унікальну обстановку: зручну, модну та функціональну.