Критерії вибору масажного столу
Основні аспекти вибору столу для масажу:
- ціна;
- ергономічність та функціональність;
- мобільність та транспортування;
- вага, габарити;
- гранично допустиме навантаження;
- наявність гарантії та термін служби столу;
- виробник.
Типи та вартість масажних столів
Масажні столи можна класифікувати так:
- стаціонарні;
- складні;
- масажні кушетки;
- масажні стільці.
Стаціонарний стіл для масажу з електроприводом – це важке, габаритне обладнання, яке, як правило, використовується в лікарнях, санаторіях, діагностичних центрах. Стаціонарні масажні столи відрізняються функціями:
- Бувають механічні.
- Є цільною конструкцією або складаються з кількох секцій.
- Різна жорсткість покриття.
- Матеріал каркасу.
- Наявність терморегуляції секцій масажного столу.
- Можуть бути доповнені тумбою для зберігання витратних матеріалів.
Такі столи виготовляються із високоміцних металів та твердих порід дерев, чим і пояснюється їхня висока вартість.
Складні масажні столи – це більш маневрене та універсальне обладнання вагою менше 20 кілограмів. У складеному вигляді складний стіл не займає багато місця у багажному відділенні автомобіля. Цей параметр дозволяє масажисту легко пересуватися на територію замовника для надання послуги масажу. Ніжки столу легко регулюються. Ця умова забезпечує можливість встановлювати стіл у стійку позицію навіть на нерівних поверхнях.
Масажна кушетка – це спрощений вид столів для масажу, які не мають окремих пристроїв та пристроїв, а також не включають функцію регулювання висоти. Цей параметр може зіграти злий жарт з масажистом. Тому цей вид столу необхідно підбирати з урахуванням зростання масажиста. Кушетка має отвор для голови. Деякі моделі можуть легко складатися навпіл.
Масажний стілець – портативне обладнання для масажу, яке застосовується для лікування затискачів у шийно-комірцевій зоні та у верхній частині хребта. Такий стілець досить компактний, важить від 8 кг, а доладна конструкція дозволяє легко возити обладнання з собою при замовленні масажу додому.