Незалежно від бренду всі професійні косметологічні крісла повинні мати
документи, що спеціально дозволяють, і реєстраційні посвідчення, що
регламентуються санітарно-епідеміологічними нормами.
Сьогодні, сучасна косметологія є одним із затребуваних напрямків, пов’язаних зі збільшенням кількості пацієнтів, які мають проблемні шкірні покриви тіла. Звичайно, розвиток косметології догляду за зовнішністю полягають у комплексних програмах, оскільки косметологічні процедури це ще прагнення споживача відповідати соціальному статусу успішної людини. Популярність даних послуг сприяло відкриттю у країнах безлічі спеціалізованих клінік та кабінетів.
Методи лікування захворювань, профілактики, усунення косметичних недоліків шкіри, вроджених та набутих дефектів ставляться більше до медичних процедур, то однозначно, обладнання та інструменти мають бути високої якості.
Робоче місце косметолога повністю залежить від спеціалізованого обладнання, одним з яких є професійне крісло. Саме від функціональності крісла залежить якість послуг. Найбільш затребувані косметологічні процедури (масаж, мезотерапія, ліфтинг, біостимуляція, ін’єкції, що омолоджують і т.д.), які безпосередньо проводять у кріслах, у зв’язку з чим, до вибору моделей необхідно підійти більш уважно, враховуючи необхідні параметри:
- Перелік послуг.
- Функції.
- Вартість.
Також варто звернути увагу на додаткові комплекти, нерідко які продаються окремо, такі як: підголівник, ортопедичний матрац, тримач для рушників, підлокітники, змінні чохли, додаткові підставки і т.д.
Кожне крісло відповідає своїм професійним характеристикам, які поділяються на види, включаючи конструкції пристроїв:
- Механічний привід;
- Гідравлічний привід;
- Електричний привід;
- Комбінований (змішаний) привід.
Найбільш доступними в ціні, а також у користуванні та обслуговуванні (ручне налаштування) є механічні та гідравлічні крісла, оскільки в них відсутня електроніка та складні елементи, набір додаткових функцій.
Більш комфортними для пацієнта та фахівця вважаються моделі, що мають електричний привід, коли за допомогою дистанційного пульта налаштовуються позиції сидіння, спинки, підголівника тощо.
Сприятливим зручним варіантом, який відповідає всім критеріям, по праву вважається обладнання з приводом змішаного типу.
Водночас інструмент кожного виробника відрізняється комплектацією додаткових елементів, включаючи підігрів, вібромасажі, регулювання, аудіосистема тощо, які найчастіше купуються за окрему плату.
При виборі косметологічного крісла найкраще орієнтуватися на оббивку моделей зі шкіри або якісного її замінника, виключивши текстильний варіант, оскільки тканина постійно брудниться, ніж втрачає зовнішній вигляд виробів.