Косметологічне обладнання

Сучасні вертикальні солярії

Сучасні вертикальні турбо-солярії мають потужність 7-10 кВт та працюють
від напруги 380 Вольт. Вертикальні солярії на 220 Вольт мають низьку
потужність і незатребувані клієнтами через слабку ефективність.

На ринку соляріїв є загальноприйняті світові лідери – виробники з Голландії, Німеччини та Італії. Їхнє обладнання надійне, ефективне, сучасне та ліквідне. Воно не підведе Вас та не розчарує клієнтів.

За відсутності напруги 380 Вольт краще використовувати професійний горизонтальний солярій на 220. Виручка в горизонтальних соляріях місцями вище, ніж у вертикальних.

Усередині ламп для соляріїв знаходиться озон. У лампах розміщених горизонтально він розподіляється рівномірно, у вертикальних соляріях газ при нагріванні спрямовується вгору. Через це засмага в горизонтальному солярії лягає більш рівно.

Обслуговування

Розбирання-збирання та перевезення соляріїв слід довіряти професіоналам. Не варто ризикувати, адже обладнання для засмаги дороге, габаритне, важке, незручне для транспортування та тендітне.

Термін продуктивної роботи стартерів близько 1000 годин. Термін ефективної служби ламп до 500 годин. Не забувайте міняти стартери через одну заміну ламп.

Кожні 3 місяці необхідно проводити чищення соляріїв (у приміщеннях, що погано провітрюються частіше), пил, що осідає на лампах і стеклах, не пропускає ультрафіолет.

Лампи

Використання ламп для солярію обмежено терміном роботи (у годинах) та періодом часу (2 роки).

Не радимо використовувати лампи для солярію довше 500 годин (навіть якщо написано, що вони розраховані на 1000) – можна розгубити клієнтів.

Не варто експериментувати з різними лампами (може дорого обійтися), краще купувати перевірені, яким Ви довіряєте.

Не забувайте вішати оголошення “Увага: нові лампи”.

Підключення

Для безпечного використання солярію потрібне встановлення окремого електричного автомата, який оберігає його від короткого замикання вдень і вимикає установку на ніч. Потужність автомата не повинна перевищувати рекомендовану виробником (інакше він може не спрацювати).

На ефективність роботи солярію впливають: самі лампи, напруга в мережі, чистота ламп та скла, термін служби стартерів.

Низька напруга мережі (менше 210 Вольт) не дозволяє лампам працювати на повну потужність. Напругу можна вирівняти, підключивши стабілізатор. Якщо нестача напруги лише на одній із фаз, то Вам допоможе однофазний стабілізатор, він істотно дешевший за трифазний.

Відключення обладнання

Якщо обладнання перестало працювати, спробуйте вимкнути електричний автомат, почекати 20 секунд і увімкнути його назад. Якщо перестав працювати зовнішній пульт управління солярієм, ви можете на якийсь час перевести роботу обладнання під управління внутрішнього процесора.

У період, коли електромережі перевантажені електронагрівальними приладами, зміна напруги здатна викликати відключення ламп в одній з панелей солярію.

При високій температурі в приміщенні, де знаходиться солярій, можуть спрацьовувати протипожежні температурні датчики та відключати обладнання.

Фінанси

Придбавши новий солярій, пам’ятайте, що відразу після покупки він стає б/в і сильно втрачає в ціні. На сьогоднішній день купівля нового солярію – рідкість, більшість покупців купують солярії з пробігом.

Не можна відкладати заміну ламп, які відпрацювали свій термін до моменту, коли з’являться вільні кошти. Розумно відкладати гроші на амортизацію (близько 10% від виручки), і тоді покупка нових ламп не стане обтяжливою.

Заниження вартості хвилини засмаги змушує конкурентів також знижувати свої ціни. Низькі ціни призводять до невеликих виручок.

Скористайтеся одним із наших фінансових інструментів для придбання обладнання.