Косметологічне обладнання

Стільці майстрів для салонів краси

Купити стільці для майстрів з низькою, середньою або високою посадкою, з
різними типами витягів за вигідними цінами Ви можете в
інтернет-магазині салонних товарів Estetic Group.

Робота салону краси – це щоденна копітка праця, яка має приносити прибуток, а також задоволення кожному співробітнику. Навряд чи це можливо, якщо майстри салону не комфортно почуваються на робочому місці, зокрема – на своєму стільці чи кріслі.

Оскільки стілець майстра впливає на працездатність, поговоримо про те, як його правильно вибрати.

Стілець для майстра

Почнемо з того, що відразу обмовимося: єдиної формули вибору стільців для всіх майстрів салону немає, бо існує специфіка кожної салонної дії.

Наприклад, стілець майстра-перукаря може бути важчим, ніж інші моделі, оскільки часто простоює на одному місці, рідко піддаючись транспортуванню. Перукар відпочиває на своєму стільці у вільний від роботи час, а процес обслуговування клієнта проводить на ногах, тобто стілець йому в безпосередньому робочому процесі не потрібен.

А ось стілець майстра педикюру, як і стілець для майстра манікюру, має полегшену конструкцію для того, щоб його можна було пересувати по кабінету без зусиль. Стілець у разі є невід’ємною частиною робочого процесу: майстер сидить у ньому під час здійснення процедур.

Стілець для майстра манікюру

Особливістю випорожнень для майстра педикюру можна вважати низьку посадку, адже під час обробки ніг клієнта фахівцю необхідно весь час перебувати на рівні ніг і навіть нижче.

Майстрам манікюру низька посадка не потрібна, тому вони часто набувають моделей із середньою або високою посадкою. Стілець регулюється по висоті та використовується в процесі нейл-процедури постійно.

Якщо ж проводити якусь аналогію між стільцями майстрів, то можна виділити кілька пунктів, за якими можна підібрати оптимальний стілець.

1. Наявність або відсутність спинки

Спинка може бути знімною та йти в комплекті зі стільцем. У такому разі Ви зможете на практиці випробувати як краще: з нею або без неї.

Проте є негласні правила придбання стільців для певних майстрів. Наприклад, моделі для майстрів педикюру рідко мають спинку, так як фахівцю часто доводиться повертатися, присуваючи або відсуваючи ванну для ніг, дістаючи інструменти з візка і т.д.

Майстри манікюру, навпаки – часто використовують у роботі моделі зі спинками, оскільки вони цілий день проводять на стільці. Спинка дозволяє розвантажити спину та підтримати поставу.

Стілець для майстра педикюру

2. Механізм регулювання висоти та спинки (якщо вона є)

Сьогодні майже не виробляють стільці для майстрів з ручним регулюванням висоти, тому що цей процес не повинен займати багато часу.

Найпопулярніші моделі, обладнані пневматичними витягами. Вони мають естетичний на вигляд механізм (майже не помітний), легко регулюються за пару секунд.

3. Форма та наповнювач сидіння

У цьому випадку все залежить від переваг майстра та особливостей його тіла. Сидіння-кола, квадрати, «офісні» варіанти, а також сідла – всі вони продаються у вільному доступі. Щоб зрозуміти, що краще, потрібно лише скуштувати!

Наповнювач може мати різну жорсткість. Краще уникати занадто жорстких чи м’яких типів наповнювача – це створить дискомфорт майстру наприкінці дня. Середня жорсткість оптимальна.

4. Діаметр основи
Стільці майстрів бувають з великим, середнім і малим діаметром основи.

Перша група підходить для просторих приміщень. Такі вироби найстійкіші, але іноді вони бувають не дуже мобільними – не плавно переміщаються по підлозі.

Стілець для майстра-перукаря

Середній діаметр основи найзручніший. Його використовують у багатьох моделей, незалежно від посадки.

Малий діаметр виробники допускають у виготовленні стільців з низькою посадкою та компактними розмірами. Така основа є нестійкою, якщо встановлено на стілець з високою посадкою.