Косметологічне обладнання

Стіл для манікюру. Правила вибору

Щоб майстер манікюру у вашому салоні міг працювати якісно та із задоволенням, йому просто необхідний правильний манікюрний стіл. Але не кожна модель столу, представлена ​​в інтернет-магазинах, має потрібні вам параметри та функції. Тому перед покупкою манікюрного столу варто розібратися, який саме стіл ви бажаєте придбати, яку площу він займатиме і на яку суму розраховуєте при покупці.

Отже, почнемо з площі, кору буде відведено для його розміщення. Якщо ви власник невеликої перукарні або маленького салону краси, тоді вам варто звернути увагу на складні варіації манікюрних столів. Вони компактні і в разі потреби їх можна забрати. Але купувати їх слід лише в тому випадку, якщо послугами манікюру у вашому закладі вдаються нечасто. Також зручними будуть столики, оснащені маленькими коліщатками. Якщо послуга манікюру є основною у вашому салоні краси, тоді потрібно вибирати досить великий стаціонарний стіл, за яким майстру комфортно працюватиме.

При покупці та виборі манікюрного столу звертайте увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Не забувайте, що на столі постійно будуть хімічні речовини, лаки та змивки, які можуть випадково пролитися. Тому покриття манікюрного столу має бути стійким до різних хімічних елементів. Наприклад, зі скла чи пластику.

Що коливається форми та кольору вашого столу для манікюру, то тут все залежить від інтер’єрного рішення. Столик має гармонійно виписуватись у нього.

Ще одним плюсом стане наявність у манікюрного столу безлічі скриньок і полиць. Таким чином майстер зможе зберігати все потрібне йому приладдя у себе під рукою. Скриньки та інші примочки повинні легко та швидко висуватися. Щоб під час процедури манікюру майстер не витрачав зайвий час, щоб дістати потрібний йому предмет.

Так як у майстра манікюру завжди в роботі дуже багато приладдя, то розмір столу повинен дозволяти розмістити все потрібне поруч. Наприклад, сушіння для нігтів, воскоплав для парафінових ванн та інші необхідні прилади. Та й клієнту має бути де розміститься.

Правила вибору столика для манікюру

Столик для манікюру повинен допомагати майстру у виконанні його обов’язків. Щоб його робота була якісною та продуктивною. Зручно має бути не лише вашому співробітнику, а й клієнту салону. При виборі манікюрного столу ви повинні знати, який периметр ви відведете для його розміщення, але це має бути не менше 6 м кВ. Столик має гармоніювати і із загальним стилем салону. Наперед слід дізнатися, які саме процедури проводитимуться за столом. Якщо майстер проводитиме крім класичного манікюру ще й парафінотерапію, то на столі має поміститися і воскоплав. А якщо йдеться про нарощування, то не обійтися і без ультрафіолетової лампи.

При виборі столу для манікюру варто звернути увагу на:

  • Конструкція столика. У салоні найкраще застосовувати стаціонарний стіл. Він більший і зможе вмістити все необхідне. Якщо майстер працює вдома, то йому допоможе складна модель
  • Розмір столу. Вибирати потрібну вам модель варто з урахуванням простору, який готові виділити під установку.
  • Функціональність. Чим більше кількість різних ящиків і полиць, тим більше майстер зможе вмістити важливі речі, які повинні бути під рукою.
  • Безпека. Не купуйте столи із гострими кутами. І пам’ятайте, що ніжки столу повинні бути прогумовані.
  • Матеріали, що використовуються. Стільниця завжди наражена на небезпеку, адже на ній стоять хімічні речовини. Тому вибирайте моделі зі скла чи пластику