Косметологічне обладнання

Робочі меблі для салону краси

Меблі для салону краси мають першорядне значення у правильній організації робочого процесу. Крім того, вона впливає на загальне враження клієнта про салон краси, а отже, і на кількість щоденних та щомісячних відвідувачів. А Ваші відвідувачі – це Ваш прибуток!

Салонні меблі можна умовно розділити на предмети інтер’єру та робочі елементи.

Меблі для перукарень

У першому випадку йдеться про дивани та крісла, банкетки та отоманки, які, як правило, розташовуються в холі та зоні очікування салону. Вони відіграють важливу роль у формуванні власного стилю закладу, тому вимагають себе підвищеної уваги.

Але перераховані меблі ніколи не будуть мати такого значення для салону або перукарні, як робоче обладнання: крісла для салонів краси (крісла клієнтів) та стільці майстрів. Робочі крісла, які Ви можете зустріти в салонах краси, різноманітні – все залежить від їхнього основного призначення. У педикюрному кабінеті – це велике та зручне крісло, яке більше нагадує комплекс салонного обладнання, у перукарні – це мобільне та стильне крісло невеликих розмірів на автоматичному приводі, у кабінеті манікюру – інший вид крісла для клієнта тощо.

У будь-якому випадку є нюанси, які допоможуть Вам вибрати підходящий варіант місця для сидіння, до якого кабінету Ви не планували його поставити:

Перукарські крісла

Запам’ятайте, що найголовніше у кріслі – це не його зовнішній вигляд, а внутрішній каркас! Каркас також важливий для меблевого предмета, як скелет для тіла будь-якої тварини та людини. Якщо каркас міцний, то і меблі прослужать довгий термін, не зламається при найменшому перенавантаженні. Віддавайте особливу перевагу кріслам із цілісним металевим каркасом. Такі моделі коштують дорожче за товари на дерев’яному або пластиковому каркасі, але мають більший термін служби.

На каркас накладається матеріал-наповнювач. На сьогоднішній день є багато різновидів наповнювачів для домашніх та салонних меблів. Найчастіше можна зустріти пінополіуретан, поролон та пінополістирол (кульки). Перші два види добре показали себе на практиці та часто використовуються для виробництва робочих меблів для салонів краси.

Каркас із наповнювачем обтягується оббивним матеріалом. Він може бути різним, але тканинні варіанти та дорога натуральна шкіра не використовуються у виробництві робочих крісел та стільців, тому що не мають достатньої стійкості до перепадів температури, вологості та зносу. Меблі з тканини та натуральної шкіри краще використовувати для холу, а не робочого залу. В останньому випадку віддавайте перевагу моделям зі штучною шкіряною оббивкою. Її клас може бути різним, а від нього залежить зовнішній вигляд та ціна.

Меблі для салону краси

Підстава крісла або стільця, як і каркас, повинна бути дуже міцною. Знову ж таки краще купувати моделі з металевою основою. Варто також звернути увагу на форму елемента-основи. Найбільш стійкі та довговічні п’ятипромені, квадрати, диски.

Всі перелічені вимоги повинні виконуватись і у випадку зі стільцями для салонів краси. Єдиною істотною відмінністю від крісел для клієнтів можна вважати відсутність підлокітників і іноді спинки. Це залежить від переваг самого майстра, його фізіологічних особливостей та звичок.