Косметологічне обладнання

Обладнання для стерилізації інструментів у стоматології.

Стерильність – одна з необхідних умов у медицині. У разі порушення правил дотримання повної стерильності приміщень та медичних інструментів може статися інфікування пацієнтів. Саме з цієї причини одним із найважливіших завдань медичного персоналу є ретельна стерилізація та дезінфекція виробів медичного призначення.

Стерильність та належна дезінфекція у стоматології особливо важлива, оскільки інструменти, якими користуються в роботі лікарі-стоматологи, перебувають у контакті з кров’ю та слиною пацієнтів. Звертаються до лікарів-стоматологів пацієнти повинні бути повністю впевнені в тому, що не наражають на власне здоров’я на небезпеку інфікування за допомогою стоматологічних інструментів. Для повного виключення ризику інфікування та захисту пацієнтів від різноманітних інфекцій у сучасних стоматологічних клініках застосовується найбільш ефективне стерилізаційне обладнання.

Дезінфекція та стерилізація стоматологічних інструментів та наконечників проводиться за допомогою різноманітних стерилізаційного обладнання:

  • ультрафіолетові камери;
  • дистилятори;
  • автоклави;
  • ультразвукові мийки;
  • сухожарові шафи;
  • пакувальні машини;
  • апарати для чищення та змащування наконечників.

Дезінфекція та стерилізація стоматологічних інструментів

Наша компанія пропонує різні види сучасного стоматологічного обладнання високої якості. На нашому сайті Ви можете вивчити
пропонований асортимент і підібрати обладнання, що Вас цікавить, за доступною ціною.

У нас Ви можете придбати стерилізаційне обладнання для стоматологічних кабінетів та клінік, стоматологічні установки та крісла, а також
інші види стоматологічного устаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *