Меблі для манікюрного кабінету повинні володіти всіма атрибутами функціональності та зручності для клієнта та фахівця, який виконує свою роботу. Саме тому, при виборі меблів важливо знати все про її типи, особливості та який набір необхідний для початку діяльності.
Які меблі використовуються в манікюрному кабінеті?
Сьогодні, спеціалістам, які надають послуги з догляду за нігтями на руках, пропонується величезна кількість різноманітних меблів, покликаних спростити процес роботи, зробити перебування клієнта в салоні приємним, а також створити необхідний затишок та теплу атмосферу в приміщенні. Важливу роль відіграє не тільки функціональність, а й дизайн меблів поряд з її зручністю, адже клієнт, який прийшов на процедуру, повинен почувати себе розкуто й умиротворено. У кабінеті використовуються такі меблі:
- Манікюрні столи;
- Стілець або крісло для майстра;
- Стілець або крісло для клієнта;
- Полиці для лаків;
- Підвісні шафи;
- Манікюрні тумби;
- Манікюрні візки;
- Шафи для документів;
- Шафи для обладнання;
- Шафи для одягу;
- Підставки для лаків;
- Стелажі для лаків та обладнання;
- Стійки для лаків;
- Підставка під руку клієнта.
Багато видів меблів можуть бути виготовлені на замовлення з урахуванням індивідуальних особливостей або, як доповнення до чогось. Так стійки для лаків можуть бути виготовлені під конкретний дизайн столу, а якщо місця на такій стійці недостатньо, то доцільніше придбати стелаж для лаків, на якому вміститься пропонований асортимент.
Види та особливості меблів для манікюрного кабінету
Видів меблів може бути безліч. Кастомізація є основною особливістю меблів для манікюрного кабінету. Чим вишуканіші та зручніші меблі в такому приміщенні, тим більше харизми вони надають всій атмосфері, яка панує в кабінеті. Види вищезгаданих меблів відрізняються в дизайні. Це можуть бути м’які меблі зі шкіряною обробкою або стилізовані під ретро стиль, меблі в стилі хай-тек, модерн та багатьох інших видів.
Стилістичні особливості – це не все, до чого зводяться види меблів, виготовлені для манікюрного кабінету, тут можна одразу підібрати манікюрний комплект, до якого зазвичай входять усі необхідні предмети для майстра та клієнта. Манікюрний візок на роликах може поєднувати в собі роль банкетки та тумбочки. Словом покупець знайде безліч варіантів на будь-який смак і гаманець.
Як краще вибрати меблі для манікюрного кабінету?
Внаслідок того, що на ринку представлено величезну різноманітність меблів для такого виду діяльності, а також можна замовити унікальні предмети обстановки, то головним чинником є ціна. Важливо визначитися з ціновим сегментом та здійснювати вибір саме у вибраному ціновому сегменті. Потім слід якісно підійти до дизайну, забарвлення та функціональності продукції. Постачальник обов’язково врахує всі побажання покупця, і ви неодмінно отримаєте максимум за кошти, які готові витратити.
Необхідний мінімум для кабінету
Необхідний мінімум для кабінету з надання послуг манікюру поняття дуже розтяжне. Ключовим фактором, який рухає цим поняттям, є рівень кабінету з прохідністю, цільова клієнтура, розміри кабінету та його розміри. Так, для невеликого кабінету, що знаходиться в куточку торгового центру, що займає до десяти квадратних метрів, цілком достатньо придбання манікюрного комплекту зі столу, стільців для майстра і клієнта, стійки для лаків, а іноді і вбудованої стійки на столі.
У відокремленому кабінеті, що орієнтується на цільову аудиторію та постійний потік, такий мінімум навряд чи забезпечить бажаний результат, а в салоні VIP класу тим більше. Тут важливо якісно подбати про обстановку та не зводити все до відвертого мінімалізму. У цьому випадку варто придбати:
- Стілець або крісло для клієнта;
- Стілець або крісло для майстра;
- Полицю для лаків;
- Манікюрну тумбу або візок;
- Шафа для документів;
- Шафа для обладнання;
- Шафа для одягу;
- Підставку під руку клієнта.
Мінімальний комплект зовсім не обов’язково повинен включати шафи для документів або одягу, але з ними неодмінно буде зручніше.