На сьогоднішній день перелік послуг косметологічних кабінетів та SPA салонів постійно збільшується, а відповідно зростає потреба у спеціальному обладнанні. Для масажистів, а також деяких косметологів, візажистів, майстрів депіляції, найбільш затребуваним обладнанням є масажна електрична кушетка. Правильно підібране обладнання – запорука якісної роботи майстра та комфорту клієнтів у будь-якому кабінеті.
Масажно-косметологічна кушетка: особливості та ціна. Масажний стіл – це важлива деталь для облаштування масажного кабінету. Від його зручності та функціональності повністю залежить ефективність процедур. Враховуючи те, що масаж сьогодні надзвичайно затребуваний як у медицині, так і в косметології, нестачі клієнтів не відчуває жоден професіонал своєї справи. Саме тому не варто заощаджувати на кушетках для масажу. Кожен фахівець легко може підібрати відповідну модель, чи це компактна складна масажна кушетка або сучасна стаціонарна модель з електроприводом.
Вибираючи кушетку для косметологічного кабінету, необхідно приділити особливу увагу таким характеристикам:
- Надійність конструкції. На масажний стіл впливають чималі навантаження від власної ваги клієнта та зусиль майстра під час проведення процедур. Тому вона повинна мати надійний посилений каркас, бажано металевий.
- Стійкість. Як стаціонарні, так і складні кушетки Медісон зберігають свою стійкість під впливом навантажень, що виникають у процесі масажу.
- Габаритні розміри. Більш комфортною вважається широка масажно-косметологічна кушетка, на якій клієнт зможе повністю розслабитися та отримувати задоволення від процедур.
- Площа робочого кабінету. Під час надання послуг фахівець повинен мати можливість безперешкодно підійти до клієнта з будь-якої сторони.
Щодо висоти масажного столу, то стандартна модель без регулювання розрахована на середнє зростання масажиста. В інших випадках бажано віддати перевагу кушетці з механізмом регулювання висоти. Це може бути механічне регулювання, пневматика або електропривод. Найбільш комфортною в роботі буде стаціонарна масажна кушетка з електроприводом та пультом керування, але її ціна трохи вища, ніж інших моделей. Моторами електроприводу може оснащуватися один або кілька вузлів: підйом крісла, регулювання спинки, регулювання нахилу кута сидіння.
У масажно-косметологічних кушетках зазвичай є кілька секцій, що значно підвищує функціональність та практичність обладнання, а також надає можливість використовувати його для різних процедур. Незважаючи на низьку вартість односекційних кушеток, більш економічно вигідно купити двосекційний масажний стіл за доступною ціною.
Як вибрати якісний та надійний масажний стіл?
Для кожного майстра робоче місце має бути максимально зручним та практичним, адже від цього залежить продуктивність та якість його роботи. При виборі масажного обладнання варто враховувати специфіку робочого процесу та перелік послуг, які надає фахівець. Якщо робота масажиста пов’язана з виїздами, тоді єдиним можливим варіантом робочого обладнання буде складна масажна кушетка. Вона має компактні розміри у складеному вигляді та невелику вагу.
На вартість масажного столу впливає складність конструкції, комплектація (підлокітники, підголовник, тримачі для рушника та інше), якість матеріалів, що використовуються у виробництві. Найбільш популярними є моделі з металевим каркасом, м’якими елементами з щільного поролону, оббитими якісною екошкірою, а також з можливістю зміни положення окремих секцій.