Відвідування солярію – чудова можливість мати прекрасний засмаглий відтінок шкіри і в холодну, і в теплу пору року! При чому кількість відвідувачів соляріїв не зменшується навіть у сезон відпусток: багато людей пояснюють це так: «Хочу засмагнути до відпустки, щоб не бути найблідішим на пляжі» Як би там не було, саме студії засмаги з різними видами соляріїв на даний момент користуються високим попитом, а отже, і приносять добрий дохід.
Всупереч загальним переконанням, солярії не обмежуються вертикальною та горизонтальною формою. Вони діляться не лише за типом конструкції, а й за призначенням.
Найвідомішими видами соляріїв є вертикальні та горизонтальні.
Горизонтальні солярії мають довгасту горизонтальну форму кабіни. Ультрафіолетові лампи діють на шкіру людини рівномірно завдяки тому, що людина знаходиться в положенні лежачи. Потужність таких агрегатів не висока, тому один сеанс може тривати від десяти до двадцяти хвилин. Загар у солярії виходить майже як натуральний. Однак горизонтальні моделі займають багато місця і обов’язково повинні дезінфікуватися, тому що під час сеансу доводиться лежати на нижній частині кабіни. Багато людей уникають сеансів у горизонтальному солярії через страх замкненого простору.
Вертикальні солярії компактні за формою і більш доступні за ціною, якщо їх порівнювати з таким же класом горизонтальних виробів. Вони ультрафіолетові ванни можна приймати стоячи, завдяки чому засмага на шкірі проявляється рівномірно. При цьому немає необхідності стикатися з кабіною всім тілом. У вертикальній кабіні відбувається більш інтенсивне випромінювання, що дозволяє швидше отримати бажаний відтінок, однак це вважається шкідливим для здоров’я. Багато фахівців визнають, що у вертикальних соляріях часто ноги засмагають не однаково з руками та торсом через розташування ламп.
Турбосолярії – це вертикальне обладнання, що має розширені функціональні можливості. Такі агрегати мають у своєму «арсеналі» сучасну систему охолодження, гідромасажні та вібромасажні пристрої, аудіосистему, аромаустановки, вентилятори, таймери, кнопку виклики персоналу та безліч інших додаткових можливостей. Турбосолярії часто мають кілька кольорів випромінювання: рожевий, синій, зелений. Вони обладнуються потужними лампами, тому бажаний колір шкіри можна отримати за короткий час (7-8 хвилин).
Солярії-крісла не такі поширені, як два попередні види, але також мають свою цільову аудиторію. Як відомо з назви, засмага приймається в положенні сидячи. Форма обладнання не випадкова – просто вона підходить для надання потрібного відтінку окремим частинам тіла: рукам, шиї або ногам. Втім, положення ламп дає можливість повністю засмагати. Ті, хто вважають, що такі види соляріїв нікому не потрібні, помиляються, тому що це чудовий спосіб швидко привести себе в порядок перед вечіркою взимку або напровесні. Крім того, багато людей через хворобу або фізіологічні особливості не можуть засмагати повністю.
За призначенням солярії поділяються на домашні та студійні.
Солярії ціна
Домашні моделі використовуються приватними особами. Вони, як правило, не перевищують 110 кг за вагою та оснащені невеликою кількістю ламп. Подібні вироби мають обмежені функціональні можливості та невелику потужність.
Студійні солярії різноманітні формою (види соляріїв формою обговорювалися вище) і мають багатий функціонал. Вони розраховані на використання цілодобово, щоб обслуговувати максимальну кількість людей.
Вибирайте солярії за ціною, а також солярії щодо відгуків інших покупців в інтернет-магазині Estetic Group!