Косметологічне обладнання

Гідромасажна ванна – шлях до підтримки краси та здоров’я

Сучасна гідромасажна ванна (джакузі) є ванною з системою вбудованих водяних насосів, розпилювачів, безлічі розподільчих трубочок і системи управління.

Методика роботи полягає в тому, що насос перекачує воду і подає її через систему трубок та дірочок для цього призначену. Все відбувається під певним натиском, силу якого можна змінювати. Внаслідок чого можна досягти масажу — як сильного та інтенсивного, так і більш розслаблюючого.

Як з’явилися гідромасажні ванни

Перший прототип ванни з гідромасажем з’явився ще 1946 року. Її конструктором став один із родини Джакузі. Вона була сконструйована для хворої дитини з сім’ї, якій був потрібен щоденний лікувальний масаж, на який його доводилося водити до лікарні. Спочатку це був такий механізм, який пускав струмінь великої потужності води та повітря. Брати Джакузі, чиє ім’я вона й отримала, лише 1968 року показали свою джакузі.

Якщо говорити про користь гідромасажної ванни, її можна порівняти з домашнім салоном здоров’я. Масаж у ванні посилює рух крові, допомагає виводити шкідливі речовини та токсини, до того ж покращує обмін речовин та лімфатичної циркуляції. А жінкам має сподобатися те, що отриманий масаж запобігає утворенню целюліту та відкладення жирових мас. Купити гідромасажні ванни означає потурбуватися про своє здоров’я.

Крім того, джакузі відмінно стимулює захисні функції покриву шкіри, позбавляє стресу і наповнює тіло тонусом. Ще одним важливим фактором є те, що гідромасаж допомагає позбутися напруги після важкого трудового дня.

Гідромасажні ванни у всьому своєму різноманітті

Всі гідромасажні ванни відрізняються як у довжину, так і в ширину, а також своєю формою. Вони можуть бути кутовими або стандартними. У будь-якому випадку сучасна різноманітність форми, розміру та дизайну не залишить вас байдужими і ви з легкістю знайдете ту, яка задовольнить усі ваші побажання. Ванни влаштовані в такий спосіб, щоб перебуває, у ній було одне задоволення. До того ж, розробники намагалися досягти максимального ефекту масажу від струменя.

Вони у ванній розташували форсунки таким чином, що вони враховують особливості анатомії людини. Вони дозволяють масажувати такі частини тіла, як область крижів, поперек, ноги, боки, які найбільше цього потребують.

За допомогою системи управління можна змінювати напір струменя, тим самим можна досягти ефекту як сильного, так і легкого масажу. Розпилювачі за бажанням можна крутити у різні боки, пускаючи воду на різні частини тіла. Але слід запам’ятати, що струмінь має бути спрямований під кутом, а не прямо. При прямому попаданні кров уповільнює темп своєї циркуляції, а під кутом спостерігається найбільший ефект розслаблення.

Деякі ванни мають функцію східного масажу. Суть методу полягає у створенні ефекту впливу пальцями. Ці ванни обладнані форсунками, розташованими на передній стінці ванни в 2 ряди. Таке розташування допомагає впливати на точки тонифікації, розташовані від хребта в обидві сторони. Цей масаж дозволяє зберегти в організмі енергетичну рівновагу.

Кожна ванна оснащена системою керування. Вона може бути пневматичною чи інтелектуальною. У ванн з пневматичним типом управління в бічних стінках джакузі знаходяться рукояті, за допомогою яких відбувається управління. Даний вид управління має великий термін роботи та простий в управлінні.

При інтелектуальному типі керування використовується пульт. Даний вид управління характерний для моделей ванн із технічно просунутим оснащенням. Так, наприклад, за допомогою пульта здійснюється програмування процедур за тривалістю та інтенсивністю. А на інших моделях існує можливість задавати свої параметри, в результаті чого ви отримаєте найбільш підходящий для вас масаж.

Джакузі вимагає за собою ретельного догляду. На щастя, головні правила догляду не надто складні, оскільки більшість із них були заздалегідь продумані творцями. Після прийому ванни з труб автоматично спускається вся вода. А встановлений дренажний насос не дозволить їй залишитись там. У деяких ванн обладнаний спеціальний відсік, в який заливають рідину, що знезаражує. А після включення спеціального режиму очищення, буде проведена автоматична дезінфекція ванни.