Косметологічне обладнання

Вибираємо ідеальний масажний стіл

У сучасному світі людина часто відчуває втому, стреси, емоційні навантаження, що дуже згубно впливає на здоров’я та загальне самопочуття. Позбутися таких проблем багатьом допомагає масаж: він знімає біль, допомагає розслабитися та заспокоїтися. Попит послуг професійних масажистів швидко зростає, створюючи високу конкуренцію над ринком. Саме тому майстрам дуже важливо розвиватися та намагатися використовувати більш сучасне обладнання.

Головний інструмент будь-якого масажиста – масажний стіл. Проводити процедури на такому устаткуванні набагато комфортніше та безпечніше як для клієнта, так і для майстра. Ринок такого обладнання дуже різноманітний, тому важко зрозуміти, що саме потрібно конкретному масажисту.

Масажні столи бувають різні типів:

  • переносний (складний) масажний стіл – найпростіший тип такого обладнання. Такі столи зазвичай використовуються новачками через легкість конструкції та простоту транспортування. Дерев’яні масажні столи купити в даному розділі;
  • Стаціонарний масажний стіл – більш професійний варіант, підходить масажистам, які мають свій кабінет. Таке обладнання більш важке, міцне та якісне, витримує більшу вагу та експлуатуватиметься набагато довше;
  • масажний стіл електричний – найпросунутіший тип такого обладнання. Цей стіл має електричний привід для зручнішого регулювання висоти підйому, може мати вбудовану систему обігріву.

Останній тип вважається найбільш функціональним та користується високою популярністю серед фахівців.

Такий стіл має:

  • Зручне дистанційне керування;
  • Можливість здійснення більшого спектру лікувальних процедур;
  • Різні секційні модулі для зручності клієнта та ефективності процедури.

Наявність саме масажного столу з електроприводом говорить про високий професіоналізм майстра та його турботу про клієнтів. Завдяки простому регулюванню загальної висоти, можливості піднімати та опускати окремі частини конструкції за допомогою пульта, проводити процедури на такому обладнанні набагато простіше та приємніше. Стіл з електроприводом має посилену раму, пневмопідвіску і зазвичай важить понад 70 кг. Для живлення столу потрібна звичайна розетка з напругою 220 вольт.

Правильно обраний масажний стіл – важлива складова успіху будь-якого масажного салону або приватного фахівця, тому дуже важливо знайти час для ретельного дослідження всіх характеристик та пошуку надійного виробника.

Особливо затребувані масажні столи з електроприводом:

  • Профільних масажних кабінетах у медичних та косметологічних установах. Тут масажі та мануальні процедури є важливою частиною реабілітації та оздоровлення;
  • СПА-салони. У таких закладах масажі спрямовані на відпочинок та розслаблення;
  • Фітнес-центри. Тут масажисти працюють над оздоровленням та нейтралізацією наслідків інтенсивних фізичних навантажень.

Тепер необхідно докладніше поговорити про технічне обладнання, яке має електричний масажний стіл. Ми вже визначили кілька основних моментів – це зручне керування та наявність секційних модулів. У управління найсучасніших столів входить як регулювання висоти з допомогою пульта, а й можливість програмування роботи столів певні режими. Це може бути точковий масаж, прогрів, вібрації та інші функції, якими може мати окремий товар. Наявність такої дистанційної системи дозволить майстру використати одразу кілька функцій і навіть приймати декілька клієнтів за один сеанс.

Завдяки особливим секціям у конструкції, масажний стіл може надавати додатковий вплив на комірцеву, грудну, хребетну та поперекову зони спини, і навіть опрацювати зону живота, м’язи кінцівок, сідниці та інші частини тіла. Такі широкі можливості дозволяють масажистові скласти індивідуальні лікувальні та косметологічні програми для кожного клієнта з огляду на особливості його здоров’я та специфіку симптомів захворювання.

Електричний масажний стіл справді є незамінним пристроєм для кожного професіонала. Нижче ми наведемо приблизний список функцій, які мають найсучасніші моделі для якісного масажу.

Отже, сучасний масажний стіл оснащений:

  • Електроприводом, що регулює висоту ложа столу для зручності майстра;
  • Регулювання кута нахилу секції для ніг, в положення вгору і вниз, на кут приблизно до +-30 градусів;
  • Регулювання кута нахилу середньої секції конструкції в положення вниз, на кут приблизно до -25 градусів;
  • Регульовані передні підлокітники;
  • Спеціальними бічними підтримками для рук, з механізмом фіксації;
  • Регулювання кута нахилу лицьової частини конструкції;
  • Спеціальними стійкими ніжками із регулюванням для компенсації нерівностей підлог