Горизонтальний солярій – це герметична капсула з ложем, виконаним з
високоміцного загартованого скла, та оснащена потужними УФ-лампами по
всій внутрішній площі. На горизонтальний солярій ціна
формується залежно від його оснащеності додатковими функціями, кількості
та потужності ламп і, звичайно, дизайну.
Студія засмаги, як відомо, не має нічого спільного з медичним обладнанням. Саме тому практично кожен бажаючий може мати чудо штучного сонця, як для домашнього застосування, так і для відкриття спеціалізованого салону. Сьогодні виникає багато суперечок про те, яким має бути добрий солярій. Відповідальний керівник студії засмаги приділяє велику увагу якості обладнання, ламп та культурі поведінки в солярії. Адже ми не хочемо, щоб після відвідування нашого салону клієнт був змушений ховати наслідки засмаги під великим шаром макіяжу і довгими рукавами, правда?
Принцип дії горизонтального солярію
Відкриваючи власну студію засмаги, ми хочемо придбати якісний та надійний професійний солярій. Дія і горизонтального, і вертикального обладнання схоже – ультрафіолетові промені при контакті зі шкірою провокують підвищений виробіток меланіну, який і надає тілу красивого бронзового відтінку. Загар підсушує шкіру, чим допомагає у боротьбі з деякими висипаннями – особливо цінують штучне сонце володарі схильної до жирності шкіри. Крім того, завдяки розумному та правильному впливу ультрафіолету наш організм виробляє вітамін D – мабуть, найдоцінніший з усіх необхідних. Вітамін D благотворно впливає на розвиток м’язової та кісткової тканини та підтримання їх у тонусі. Противники штучної засмаги скажуть, що вона шкідлива і навіть небезпечна. Втім, як і природний. Але тому й існують правила використання солярію та догляду за шкірою до і після сеансу.
Знайти хороші горизонтальні солярії в Києві не складно – достатньо визначитися з розміром та вибрати відповідну модель, які, до речі, представлені в асортименті нашого інтернет магазину недорого.
Плюси та мінуси горизонтального солярію
Якщо ви вирішили купити горизонтальний солярій, проаналізуйте його позитивні та негативні характеристики, а також набір додаткових функцій – як показує практика, деякі з них залишаються в роботі незатребуваними.
Плюси горизонтального солярію:
- комфортне та розслаблене становище клієнта під час сеансу;
- потужність УФ-ламп у горизонтальному солярії нижче, ніж у вертикальному – ця технологічна особливість забезпечує більш щадну та рівномірну засмагу;
- наявність сучасної системи охолодження;
- стильний ергономічний дизайн.
Мінус горизонтального солярію більш психологічно:
- клієнт може побоюватися недостатньої гігієнічності такого обладнання та можливості підхопити якусь шкірну неприємність. Однак скло солярію настільки чутливе, що навіть легкий відбиток пальця буде видно на його поверхні більш ніж чітко. Майстру салону слід донести цю інформацію клієнту та запевнити його у повній гігієнічності капсули.
- деякі моделі оснащені «анатомічними» вигинами, розрахованими на тіло людини середньої комплекції, але вони можуть бути абсолютно незручними для більшості клієнтів, адже немає навіть двох абсолютно однакових людей. Вихід є – віддайте перевагу простим моделям із рівним ложем.
- габарит капсули та вимоги її розміщення зобов’язують мати досить просторе приміщення – відстань від корпусу до стін приміщення має становити не менше 170 см.