Навіть людина, яка не захоплюється відвідуванням студій засмаги, знає чи хоча б чула про такі агрегати, як солярію. Ці машини дозволяють отримати практично будь-який відтінок шкіри за недовгий проміжок часу завдяки ультрафіолетовому випромінюванню, ідентичному тому, яке ми отримуємо від сонця.
Бізнес «штучного сонця», як часто називають солярії самі їхні власники – одна з найперспективніших сфер бізнесу на сьогоднішній день, принаймні якщо розглядати індустрію краси. Саме тому інтерес до новинок моделей соляріїв, що збільшився, цілком передбачуваний і пояснимий.
Зараз ми поговоримо про те, які бувають солярії за типом конструкції та призначенням, але для початку нагадаємо, що придбати інноваційні та улюблені традиційні різновиди цих агрегатів Ви можете на нашому сайті за вигідними цінами.
Види соляріїв за формою та конструкцією кабіни:
1. Горизонтальні солярії були розроблені та виготовлені першими, тобто саме вони дали початок всій бізнес-області штучної засмаги. Перевага використання таких моделей – можливість клієнта зайняти найкомфортніше для його тіла горизонтальне положення, як на ліжку чи піщаному пляжі. Таким чином, можна максимально розслабитися та насолоджуватися ультрафіолетовими променями. Недоліком вважається нерівномірний розподіл променів та зіткнення тіла з деякими частинами кришки, що є негігієнічним. В результаті час одного сеансу становить 10-20 хвилин, а в області литок, лопаток та інших частин тіла, що стикаються з поверхнею солярію, іноді залишаються бліді плями.
2. Вертикальні солярій купити сьогодні можна будь-де, їх навіть простіше знайти, ніж горизонтальні моделі. Власне, саме така форма конструкції має особливий попит, тому що вона компактна, займає менше площі і може поміститися навіть у невеликому салоні краси. У вертикальній моделі люди засмагають набагато швидше, ніж у горизонтальній – п’яти хвилин на день цілком достатньо. При цьому весь час сеансу потрібно стояти. Іноді ноги засмагають менше ніж тіло – це явний мінус конструкції. До того ж, скорочення часу сеансу, яке до речі довелося зайнятим людям, з іншого боку збільшує ризики для здоров’я, адже за одиницю часу людина отримує серйозне ультрафіолетове випромінювання. Останнім часом стали особливо популярними вертикальні турбосолярії. Вони мають розширений функціонал та сучасну систему охолодження, тому довгий час можуть працювати без перерви.
3. Сидячі моделі (міні-солярії) сьогодні найменш популярні у підприємців, а також як домашні агрегати. Дані моделі компактні і призначені для надання засмаги окремим частинам тіла, тобто це солярії для обличчя, плечей, рук, зони декольте і т. д. Подібними агрегатами найчастіше користуються люди, які з якихось причин не можуть або не бажають засмагати повністю.
Солярія для обличчя
За призначенням солярії бувають:
1. Домашні моделі використовують, як відомо з назви, в домашніх умовах. Такі вироби мають невеликі розміри, меншу вагу та можливість вагового навантаження. Вони працюють від мережі 220 В і не мають широких функціональних можливостей. Однак, у домашніх соляріїв є очевидна перевага – вони дбайливіше ставляться до тіла людини через лампи малої потужності.
Домашні солярії
2. Професійні агрегати – ті, що ми бачимо у студіях засмаги. Вони розраховані на тривале використання, часто мають велетенський розміри. Функціональні можливості розширено, максимальне вагове навантаження також збільшено – загалом, ці солярії розраховані використання людьми різної комплекції і ваги.