Косметологічне обладнання

Функціональність манікюрного столу

У столі обов’язково має бути тумба з правого боку від майстра. Найкраще, щоб вона була на коліщатках і з ящиками, або з однією відкритою полицею близько 15-20 см заввишки (для УФ-лампи) та ящиками. Якщо за одним столом працюють два майстри, ідеально, щоб у столу були дві тумби для кожного з них, підібрані до висоти манікюрного столу.

Дуже часто зустрічаються столи з високою підставкою для рук клієнта – це великий плюс для спини майстра, тому що йому не доводиться нахилятися низько при роботі. Але з іншого боку, клієнту дуже важко сидіти з руками, піднятими на рівень ключиць, навіть півгодини.

Якщо в салоні існує або передбачається система витяжок, необхідно відразу передбачити можливість їх вбудовування, якщо дозволяє розмір манікюрного столу. Слід враховувати, що будь-які вбудовані в стільницю прилади псують її «цілісність», тому пил і бруд завжди будуть накопичуватися в швах і стиках, що вимагатиме додаткового догляду.

Часто під столом розташовують поличку для УФ-лампи – це заощаджує місце на поличках у майстра, а також немає необхідності переставляти її з місця на місце. Мінус такого розміщення – клієнту доводиться відсуватись від столу, а також менший контроль майстра за просушуванням гель-лаків.

Світлові лампи зазвичай прикріплюються до столу окремо, але якщо дуже хочеться зробити її стаціонарною, краще передбачити вбудоване універсальне кріплення.

В ідеалі в манікюрний стіл також повинні бути вбудовані всі розетки, як було написано вище, праворуч від майстра.

Якщо з боку клієнта немає місця, куди можна поставити сумочку, необхідно передбачити гачок або нішу.