ZEN – СУХИЙ ФЛОАТИНГ І СПА РИТУАЛИ

Опис

Компанія виробник: NUVOLA

Країна виробник: Італія

ЧОМУ ZEN. СУХИЙ ФЛОАТИНГ – РЕЛАКСАЦІЯ І РЕАБІЛІТАЦІЯ.

НЕЗАМІННІ ЯКОСТІ ФЛОАТИНГА ДЛЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТІЛА І СВІДОМОСТІ. МУСКУЛАТУРА ПОВНІСТЮ РОЗСЛАБЛЯЄТЬСЯ, ХРЕБЕТ ВИТЯГУЄТЬСЯ, А ТІЛО ПОТРАПЛЯЄ ПІД ОЗДОРОВЧУ І ТОНІЗУЮЧУ ДІЮ ВОДИ.

В процесі флоатинга і релаксації в свідомості спливають спогади і сни: суєту сучасного життя змінюють відчуття, які повертають в пренатальний період, до дитячої материнської турботи, до задоволення від здатності літати, чи не відчуваючи ваги, в нескінченність.

Схоже на політ в хмарах – це найчастіший коментар, занурення в люблячі обійми чарівних вод Zen.

Zen – це інноваційний метод релаксу: флоатинг і сенсорна депривація забезпечує повне розслаблення тіла і свідомості. Багатогранність системи дає можливість її застосування в естетичних і медичних цілях (різноманітне відновне лікування), але справжньою особливістю Zen залишається відчуття невагомості і ніжне занурення в її чарівні води. У давнину техніки, засновані на сенсорної депривації, були доступні лише обраному колу присвячених.

У XX столітті методики сенсорної депривації почали застосовуватися в аерокосмічній галузі США. Джон Ліллі, з якого почалася новітня історія роботи з ізоляцією, адаптував розробки НАСА для звичайного, сучасної людини цей метод роботи з свідомістю і посилив його за допомогою актуальних технічних можливостей. Тепер у вас є можливість у будь-який момент відчути невагомість без польоту в космос. Zen – як система сухого флоатинга – зробила флоатинг комфортної, доступної та зняла ряд протипоказань пов’язаних з прямим контактом з водою і сіллю, підвищеною температурою і вологістю повітря в звичайній флоат камері.

Спеціальна регульована за рівнем занурення в воду платформа також дозволяє практикувати мануальний масаж без контакту клієнта і оператора з водою.

Особлива підводна система хромотерапії (хромо-лайт) створює колірний ряд, що сприймається також і з закритими очима, спрямований на досягнення глибокого розслаблення.

Низький рівень споживання енергії: 0,13 кВт в режимі очікування.

Zen може бути встановлена ​​де завгодно, без будь-якої спеціальної підготовки, замість звичайного масажного столу.

ЗНЯТТЯ СТРЕСУ.

Зменшує виробництво гормонів стресу – кортизолу та адреналіну. Збільшує виробництво ендорфінів – гормонів щастя.

Лікування депресії і тривожності.

Допомагає позбутися поганих звичок і фобії. Сприяє виробленню здорових мотивацій. Розвиває глибокий контакт з собою.

ПОКРАЩЕННЯ СНУ.

Тридцять хвилин в Zen – кращий відпочинок, ніж ціла ніч міцного сну. Знімає втому Після довгих перельотів. Покращує стан при хронічній втомі. Лікування безсоння.

СТИМУЛЮЄ РОБОТУ МОЗКУ.

Сприяє ясності розуму. Ідеальний простір для творчих рішень будь-яких завдань! Значно прискорює процес навчання. Загострює почуття.

ПОКРАЩУЄ ФІЗИЧНУ ФОРМУ.

Зменшує вірогідність інсульту, знижуючи кров’яний тиск, нормалізує пульс і серцевий РИТМ. Покращує лімфодренаж, сприяє зниженню надлишкової ваги. Підвищує ефективність антицелюлітних процедур, спортивного та лікувального масажів.

ПОКРАЩУЄ ТЕХНІКИ МЕДИТАЦІЇ.

Підвищує ефективність практики йоги. Супер шавасана.

ВІДНОВЛЮВАЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ.

Зняття болю при артриті, мігрені, болях в спині, переломах, лікування хребта (остеохондрозу). Прискорюється реабілітація після травм.

ЗНІМАЄ ТІЛЕСНУ НАПРУГУ.

Унікальний лікувальний масаж без контакту з водою. Розслаблює “м’язовий панцир”, хронічний гіпертонус м’язів. При вагітності дозволяє розвантажити суглоби і хребет, Що позитивно впливає на тілесне і емоційний стан матері.

СПРИЯЄ СПОРТИВНИМ ДОСЯГНЕННЯМ.

Збільшує рівень фізичної енергії і концентрації. Покращує циркуляцію кисню і поживних речовин в організмі. Зміцнює імунну систему. Сприяє схудненню і підтримці оптимальної ваги.

НЕ МАЄ ПРОТИПОКАЗАНЬ. ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ:

фітнес центрів;

Wellness і фізкультурно-оздоровчих комплексів;

спа готелів;

пансіонатів;

санаторіїв;

спа салонів;

салонів краси;

домашнього СПА.

ПЕРЕВАГИ ZEN

СПА БІЗНЕС

Якщо ви задумалися, як відкрити SPA-салон або флоатинг центр, то зіткнетеся з питаннями проектування, пов’язаними з прокладанням нових комунікацій, підведення води, каналізації, системи вентиляції для підтримання необхідного мікроклімату. Zen знімає велику частину цих питань: не вимагає підведення води і каналізації, чи не порушує природний температурно-вологісний режим приміщення, де встановлена. На відміну від 100% звичайних флоат камер, які потребують серйозного інженерного забезпечення.

Крім цього багатогранність Zen дає можливість її застосування в якості «Спа-концепту», готового рішення для організації повноцінного СПА простору на невеликій площі (від 5 м2). З наданням повного спектру Спа процедур.

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО

Для релаксації та реабілітації розуму і тіла. Антистресові процедури медитації.

ПЕРЕД СЕАНСОМ МАСАЖУ (В ТОМУ ЧИСЛІ АПАРАТНОГО)

Розслаблює “м’язовий панцир”, знімає гіпертонус м’язів. Скорочує кількість і час необхідних процедур.

ДОЗВОЛЯЄ ПРОВОДИТИ КОМПЛЕКС СПА ПРОЦЕДУР

C застосуванням шоколаду, водоростей, трав, грязей, сопей, розчинів і пілінгів, а також служити унікальним масажним ложе.

МАТРАЦ ЛЕГКО ТРАНСФОРМУЄТЬСЯ

І регулюється по глибині занурення за допомогою гідравлічного приводу в залежності від Індивідуальних анатомічних особливостей клієнта.

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Простота у використанні, Низькі витрати на експлуатацію. Час, необхідний для повного сеансу (20/30 хвилин). Роблять Zen однією з найбільш просунутих і інноваційних систем на ринку. за 24 місяці експлуатації повернення інвестицій становить до 2200. Бізнес план Сла салону, безкоштовно надається кожному покупцеві ..

ЗАПАТЕНТОВАНІ СИСТЕМИ

Вбудована підводний хромотеррапія;

система циркуляції гарячої води.