VENOME PEEL TCA LIFT

Опис

VENOME PEEL TCA LIFT

ЕФЕКТ

Venome TCA Lift– це препарат для медичного хімічного пілінга, призначений для інтенсивного омолодження шкіри. Його можна використовуватися при різних показаннях і він має високий профіль безпеки. Формула препарату складається з комбінації трихлороцтової (TХО) (20%), койєвої та мигдальної кислот, яка сприяє ефективному усуненню ознак старіння шляхом стимуляції вироблення фібробластами колагенових та еластинових волокон. Він також демонструє бактеріостатичну активність і зменшує появу знебарвлення та локальної гіперпігментації. Препарат не викликає фоточутливості, тому його можна використовувати цілий рік.

Трихлороцтова кислота в складу препарату є карбоновою кислотою і вважається найсильнішою органічною хімічною сполукою. Завдяки своїй характерній структурі та силі (pKA=0,66) вона здатна проникати в глибші шари шкіри і викликати низку відновлювальних процесів, що призводить до помітного поліпшення стану шкіри. ТХО стимулює процес регенерації клітин дерми, що включає руйнування білкових зв’язків між амінокислотами. У результаті клітини можуть відокремлюватися, живі частини відшаровуються, а старі структури замінюються новими кератиноцитами. Крім того, кислота подразнює кератиноцити, які, у свою чергу, вивільняють цитокінимедіатори запалення, які безпосередньо впливають на фібробласти та стимулюють їх до збільшення виробництва колагену та еластину. Препарат TCA Lift поступово зменшує кількість мімічних зморшок, підвищує тонус шкіри та зменшує появу рубців і розтяжок шляхом покращення якості структури шкіри.

Додавання койєвої кислоти в препарат Venome TCA Lift дозволяє усунути знебарвлення та темні плями різного походження. Койєва кислота є ефективним інгібітором тирозинази. Тирозиназа є одним із найважливіших елементів у процесі меланогенезу (вироблення меланіну). Шляхом пригнічення цього процесу, пігментні клітини позбавляються надлишку меланіну, що сприяє освітленню шкіри на вибраних ділянках. Койєва кислота в складі препарату TCA Lift, демонструє антиоксидантну активність, видаляючи вільні радикали, які пошкоджують білкові волокна шкіри.

Препарат також містить мигдальну кислоту, яка пом’якшує волосяний кератоз, стан, який часто призводить до запалення шкіри. Препарат сприяє звуженню розширених пор, усуває надмірне вироблення шкірного сала та демонструє антибактеріальну дію, оскільки його структура схожа на структуру антибіотиків. Тому його також рекомендують для проблемних типів шкіри.

Препарат для хімічного пілінга Venome TCA Lift, завдяки унікальній комбінації трьох кислот, трихлороцтової, койєвої та мигдальної, ефективно усуває зморшки та в’ялість шкіри, стимулюючи вироблення фібробластами білкових волокон. Продукт дозволяє відновити рівний тон шкіри та усунути запалення, таким чином допомагаючи шкірі відновити здорову структуру і сяйво, а також усувати темні плями і будь-які зміни кольору.

Медичний пристрій для зовнішнього застосування, призначений для використання лише медичними працівниками.

ІНГРЕДІЄНТИ

Трихлороцтова кислота (20%), мигдальна кислота, койєва кислота, допоміжні речовини

ПОКАЗАННЯ

втрата щільності шкіри та чіткості контуру обличчя
стійкі зморшки
темні плями та гіперпігментація
невеликі рубці
дефекти і запалення
шкіра із забрудненнями: великі пори та комедони
повільна регенерація клітин

ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ

Терапію слід проходити кожні 7–8 днів, протягом 4–6 сеансів, в залежності від рекомендацій лікаря та бажаного результату.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

  • Не використовувати при захворюваннях шкіри та/або інфекції (дерматит, герпес).

  • Не використовувати, якщо пацієнт чутливий до одного або кількох компонентів; ми рекомендуємо протестувати препарат на ділянці тіла (наприклад, на шкірі передпліччя, шкірі за вухом), щоб перевірити реакцію шкіри кожного пацієнта.

  • Не використовувати під час вагітності та годування груддю.

  • Не використовувати у дітей до 12 років.

Побічні ефекти:

  • Незначне почервоніння зон терапії, яке проходить протягом 1–2 днів

  • Після пілінгу може підвищитися сухість шкіри

Припиніть використання у разі чутливості або подразнення.