VECTRA H2 — 3D СИСТЕМА МОДЕЛЮВАННЯ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Опис

Компанія виробник: CANFIELD SCI

Країна виробник: США

Модель: VECTRA H2

ПОРТАТИВНА СИСТЕМА АПАРАТНОЇ ДІАГНОСТИКИ ШКІРИ І ОБ’ЄМНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ТІЛА

Призначена для салонів краси та клінік, які практикують не тільки ін’єкції краси, але також хірургічні втручання зі скульптурування тіла та збільшення грудей.

ОСОБЛИВОСТІ 

Автоматичне злиття. Три знімки обличчя або тіла автоматично зливаються в одне тривимірне зображення програмним забезпеченням VECTRA.

Точна оцінка контурів. Сірий режим візуалізації дозволяє оцінювати контури обличчя та тіла без відволікання на колір при плануванні та вивченні результату коригуючих процедур.

Вимірювання в автоматичному режимі обличчя та тіла. Об’ємна візуалізація (3D режим) та цифрові дані допомагають вашим пацієнтам зрозуміти основні проблеми.

Програмний додаток Breast Sculptor. Технологія створення тривимірних моделей грудей, на основі вибраних імплантатів з урахуванням гравітації, форми та розташування.

Наочне порівняння. Візуалізація кількох сценаріїв операцій зі збільшення грудей за параметрами, розмірами та стилем імплантатів.

Візуалізація очікувань. Ілюстративне відображення переваг після операції збільшення грудей.

Програмний додаток Breast Sculptor Revision. Технологія створення тривимірних моделей із збільшенням поставлених імплантатів. Збільшення обсягу здійснюється легким рухом повзунка на екрані монітора.

Програма Mastopexy. Програмний додаток для моделювання операцій з ліфтингу з урахуванням ділянок висічення шкіри.

Об’єм вимірювання тіла. Автоматичний вимір кола та об’єму контурів тіла.

Кількісна оцінка підшкірних структур особи. Запатентована технологія Canfield поділяє унікальні колірні відтінки шкіри обличчя червоного та коричневого кольорів. Це дозволяє отримувати цілісну картину стану шкіри та покращити якість візуалізації.

Різниця обсягом. Дані об’єму вимірюються автоматично одним клацанням миші в сірому режимі з паралельним кольоровим відображенням змін контурів обличчя.

Безмаркерне відстеження. Проводиться динамічна оцінка змін поверхні шкіри обличчя – вирівнювання, напрямок та остаточний результат.

Повна картина змін. Програма створює цілісну картину змін, відбиваючи всі надії та очікування вашого пацієнта.

Етапи змін. З програмою Face Sculptor можна продемонструвати різницю між ймовірними результатами з однією чи декількома процедурами та вибрати оптимальний план лікування.

Приставка INTELLISTAGE. Забезпечує зручне та плавне позиціонування пацієнта при зйомці.

Роздрукуй мрію. Після закінчення моделювання натисніть кнопку «Друк» та отримайте всю інформацію про майбутні зміни та фото імітаційної моделі.

Необмежена підтримка. Canfield здійснює необмежену технічну підтримку, дає гарантію на обладнання, проводить навчальні вебінари, оновлює програмне забезпечення, дає доступ до ViewMyConsult.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технологія стереофотограмметрії

Час захоплення – 2 мілісекунди

Об’єм захоплення, мм – 270 (В) х 165 (Ш) х 100 (Д)

Геометрична роздільна здатність – 0.95 мм

Можливість зшивання кількох зображень

Модульний інтелектуальний спалах

Подвійна освітлювальна система

Пілотне освітлення для позиціонування пацієнта

Карта пам’яті SD

4 акумулятори та 2 зарядні пристрої

Сумка для перенесення