VA Endosphere – інноваційна компресійна мікровібраційна система

Опис

Виробник: Vacu Аctiv

Країна: США


Терапія VA Endosphere визнана чудовим доглядом за тілом завдяки революційному методу компресійної мікровібрації + інфрачервоної технології , яка здатна усунути недоліки тіла та обличчя (боротьба з целюлітом, ремоделювання жирових відкладень та корекція недоліків обличчя).

Компресія з мікровібрацією

VA Endosphere, технологія, яка використовує інноваційну компресійну мікровібраційну систему , є процедурою, яка за допомогою ролика, що складається з 50 силіконових кульок, генерує низькочастотні механічні вібрації, які діють на основні причини целюліту: застій лімфи, накопичення рідини , накопичення жирових клітин. Лікування відбувається за спеціальним протоколом, розробленим Науковим комітетом, і може проводитися на всьому тілі, від стоп до шиї, від чола до живота, сідниць і рук.

Пристрій ідеально підходить для людей, які доглядають за собою

Для тих, хто стежить за собою

Зменшення целюліту та жирової тканини, ефект підтяжки шкіри, зменшення апельсинової кірки, усунення в’ялості шкіри.

Для спортсменів

Усунення м’язових судом і болю. Зменшення м’язового болю при інтенсивних тренуваннях спортсменів.

Розгладження зморшок

Омолодження шкіри обличчя та тіла, боротьба з ознаками старіння шкіри обличчя, декольте та шиї, підвищення напруги шкіри.

Релаксація

Усунення венозного і лімфатичного застою нижніх або верхніх кінцівок після робочого дня, релаксація, усунення відчуття тяжкості в м’язах і кінцівках.

Розгладження рубців

Покращує кровопостачання тканин і сприяє живленню шкіри. Усунення впадин і вирівнювання кольору

Перевірено, чудові результати

Університети та медичні інститути показали чудові та надійні результати: підтягує та тонізує м’язи та тканини, бореться та розгладжує целюліт, розгладжує шкіру та зменшує апельсинову кірку, покращує лімфатичну та венозну циркуляцію, виконує важливий механічний лімфодренаж всього тіла, зменшує талію та окружності стегон, має дивовижний антивіковий ефект на обличчі та шиї.

Як це працює?

Внутрішня кулькова роликова машина – це неінвазивна механічна компресійна мікровібрація + інфрачервона обробка. Принцип полягає в створенні мікровібрації стиснення шляхом прокатки силіконової кульки вздовж обертання ролика на 360°. Коли м’яч обертається та чинить тиск на шкіру, він створює ефект «пульсаційного стиснення», який реалізує зворотно-поступальний рух безперервного штовхання, витягування та розминання, і тканина відчуватиме певний тиск. Дія ліфтингу не стискає та не пошкоджує шкіру, її принцип полягає у вивільненні інфрачервоних променів під час тиску на тканини, щоб розтягнути клітини для природного та глибокого стимулювання клітинної активності, кровотоку та оксигенації, а жирові відкладення піддаються тиску та таким чином розпушують для остаточного розкладання.

Моделювання тіла

Вібрація кульок створює дію штовхни-тягни, яка трансформує тканину. Форма та пружність тіла покращуються вже після кількох процедур, одночасно зменшуючи непривабливий ефект апельсинової кірки, видимий на шкірі.

Зміцнення м’язів

Компресійна мікровібраційна технологія зміцнює м’язи шляхом активного опору стисненню. Ці вібрації стимулюють м’язи і покращують тонус оброблених ділянок.

Лімфодренаж

Компресійні мікровібрації використовують обертальний рух кульок і напрямок руху циліндра над шкірою для активації належного функціонування лімфатичної системи. Це допомагає видалити зайву рідину з тканини, яка накопичилася через поганий кровообіг.

Судинний ефект

Розташування кульок у вигляді стільників стимулює кровоносну систему, покращуючи кровотік у тканинах. Таке «тренування тканин судин» покращує мікроциркуляцію.

Знеболюючий ефект

Компресійні мікровібрації діють на механорецептори, зменшуючи біль і запалення тканин. Вони покращують оксигенацію тканин і зменшують хворобливий набряк

Зменшує та усуває целюліт

Тиск на глибокі групи м’язів для повного розм’якшення та розтягування, тим самим зменшуючи ригідність і біль у м’язах, прискорюючи метаболізм, усуваючи застій і накопичення рідини, кондиціонуючи тканини та повторно підтягуючи тканини шкіри, змінюючи форму вашого тіла.

Стимулює вироблення колагену

Він також може стимулювати фібробласти, збільшити вироблення колагену та еластину, збільшити приплив крові та збільшити кисень. В результаті розгладжуються зморшки, зменшуються набряки і мішки під очима, а шкіра омолоджується і підтягується.

Тонізуйте м’язи та формуйте тіло

Було клінічно доведено, що технологія допомагає тонізувати м’язи та формувати тіло й обличчя, щоб омолодити. Це також може допомогти змінити дизайн і підтягнути груди.

При нанесенні на тіло

Поліпшити лімфодренаж і кровообіг

Глибока детоксикація

Зняти ригідність і біль у м’язах,

Розщеплюють підшкірні жирові відкладення

Усунути целюліт

Зменшити целюліт і сформувати контури

Після кількох процедур ваше тіло відразу зменшить свої обсяги на 1-2 розміри

Зменшує целюліт

39 %

Розгладити зморшки

57 %

При нанесенні на обличчя
Покращують формування кровоносних судин
Покращують вироблення колагену та еластину
Збільшення доставки кисню
Розслабте і регулюйте м’язи
Зменшення появи мімічних зморшок
Зменшує набряк
Бореться з провисанням тканин
Дайте чудові результати
Безопераційне лікування жирових відкладень
П’ять синергетичних дій, точні дії на целюліт
Швидко та ефективно
Інноваційна компресійна мікровібраційна терапія
Найновіша процедура для повного тіла на ринку, яка дозволяє націлитися на ключові ділянки вашого тіла, які змушують вас худнути! Наші процедури ефективні для всього тіла та борються з усім, від целюліту до скульптурування.