VA Body Sculpt – високоінтенсивна фокусована електромагнітна технологія масажу

Опис

Виробник: Vacu Аctiv

Країна: США


VA Body Sculpt – магнітно-імпульсна установка дляконтурування тіла.

 Це ідеальна процедура для тих, хто мріє мати струнку та підтягнуту фігуру!

Передова електромагнітна технологія – HIFEM

Пристрій використовує вдосконалену високочастотну електромагнітну технологію – HIFEM (високоінтенсивна фокусована електромагнітна технологія) – ця енергія є ефективною для нарощування м’язів, оскільки вона здатна індукувати та підтримувати максимальні м’язові скорочення протягом багатьох секунд. Він тренує м’язи з набагато більшою потужністю та частотою, ніж це можливо під час будь-якого тренування. Завдяки цьому ми досягаємо швидкого нарощування м’язів в обробленій зоні. Важливо, що нарощування відбувається природним шляхом, без патологічної гіпертрофії, але в той же час в такому обсязі, якого неможливо досягти одночасно звичайними вправами. VA Body Sculpt нарощує м’язи швидше, ніж будь-яке інше тренування.

Ефекти підтверджені численними дослідженнями

Докази одночасних змін у жировій та м’язовій тканинах людини

Зменшення обсягу талії

-4,2 см

Середнє

зменшення жиру в організмі

-19 %

Середнє

збільшення м’язової маси

+16 %

Чи може лікування бути небезпечним?

Оскільки вакуумно-роликовий масаж є неінвазивним методом лікування, побічні ефекти, пов’язані з процедурою, відносно незначні. Пацієнти можуть відчувати легкі синці та лопнуті капіляри в місці процедури, але вакуумно-роликовий масаж з правильно відрегульованим рівнем всмоктування є безболісним і не залишає синців на шкірі.

Рекомендована тривалість і частота обробок

Виробник рекомендує лікування принаймні з 10-15 процедур по 30-45 хвилин кожна з 3 процедурами щотижня. Після завершення лікування рекомендується проводити підтримуючі сеанси кожні 3-4 тижні, щоб зберегти результати.

Перший місяць лікування дуже важливий, оскільки він посилає сигнали для пробудження клітин. Тому вкрай важливо дотримуватися призначеного лікування. Зауважте, що це лікування завжди ефективніше, якщо воно супроводжується належною гігієною життя, здоровими звичками харчування та фізичною активністю.

Лікування

10

Тривалість

30 хв

Зменшення жиру в організмі і нарощування м’язової маси

Велике зусилля окремого м’яза викликає посилення метаболізму навколишньої жирової тканини, що призводить до його зменшення. Таким чином, VA Body Sculpt — це пристрій, який моделює двояко. Нарощує м’язову масу і зменшує жирову тканину. Протягом одного сеансу лікування, який триває 30 хв. VA Body Sculpt викликає 20 000 скорочень м’язів. Це все одно, що робити 20 000 присідань за півгодини, наприклад, тренуючи м’язи преса. Для швидкого результату процедури з VA Body Sculpt можна проводити навіть через день. Звісно, ​​ефекту нарощування м’язів потрібно чекати до 4 тижнів після мінімум 4 процедур.

Дві переваги
одне лікування
приблизно 20 000 індукованих скорочень за сеанс

Тому що справа не тільки в жирі…

Добровільні скорочення можуть збільшити попит на енергію з жирових клітин. Вивільнений адреналін дає знак жировим клітинам почати ліполіз. Жир, що зберігається у формі тригліцеридів, розщеплюється до вільних жирних кислот (ВЖК) і гліцерину, які використовуються як джерела енергії.

Інтенсивні супрамаксимальні скорочення збільшують вироблення адреналіну, який запускає ефект каскаду, що призводить до супрамаксимального ліполізу в жирових клітинах. Оскільки стимуляція настільки швидка та інтенсивна, ліполітична відповідь є надмірною, і вільні жирні кислоти починають накопичуватися в адипоцитах.

Надмірний потік вільних жирних кислот викликає дисфункцію клітини та індукцію апоптозу – запрограмованої клітинної смерті3. Мертві клітини руйнуються і природним чином видаляються.

Від 30% до 40% тіла кладається з м’язів

VA Body Sculpt з технологією HIFEM викликає супрамаксимальні скорочення м’язів, які неможливо досягти за допомогою довільної активності. Коли ми піддаємо жирову тканину супрамаксимальним скороченням, вона змушена адаптуватися до таких екстремальних умов. Внутрішня структура м’яза перебудовується, в результаті чого відбувається ріст міофібрил (гіпертрофія м’яза) і утворення нових м’язових волокон (гіперплазія м’яза). Наслідком цього процесу є збільшення м’язової щільності та об’єму (збільшення м’язової маси).

Апарат, як один із небагатьох на ринку, має чотири РЧ-аплікатори та аплікатор для реабілітації тазових м’язів.

2 Великі аплікатори

Для догляду за талією, животом і сідницями

2 Маленькі аплікатори

Для використання на біцепсах, трицепсах і литках

1 Тазовий аплікатор

Для використання на ягодицях і стегнах

Радіочастотні колодки

RF – це нехірургічний метод підтяжки шкіри. Процедура передбачає використання енергетичних хвиль для нагрівання глибокого шару вашої шкіри, відомого як ваша дерма. Це тепло стимулює вироблення колагену, завдяки чому шкіра зміцнюється та підтягується.

Переваги 

Запропонуйте своїм клієнтам найновішу технологію корекції контурів тіла.

Просто увімкніть і дозвольте системі зробити роботу за вас.

Проста і легка у використанні операція.

Нуль витратних матеріалів.

Неінвазивний, без простоїв, без побічних ефектів і без болю.

Поставляється з 4 аплікаторами, що дозволяють виконувати процедури для живота, сідниць, рук і стегон.


Клінічно протестовано в 7 незалежних дослідженнях

VA Body Sculpt — це єдина процедура, яка допомагає як жінкам, так і чоловікам спалювати жир, тонізуючи підлягаючі м’язи. Крім того, VA Body Sculpt® є першою в світі процедурою для підтяжки сідниць.