UTECH 833 – апарат для вібраційного масажу

Категорія:
Brand:Weelko

Опис

Компанія виробник: WEELKO

Країна виробник: Іспанія

Ref. F833

Вібраційний масажний прилад для тіла, оснащений 5 головками для різних процедур.

Основа з колесами для полегшення пересування пристрою.

Розмір виробу: 41,5х43х86 см

Вага: 16,5 кг

Вхідна напруга: 100 ~120В /220~240В

Вхідна частота: 50 Гц/60 Гц

Номінальна потужність: 100 Вт

Швидкість обертання: 800/1600/2400/

3200/4000 об / хв

Про вібраційний масаж

Вібротерапія – це передова техніка, призначена для активного лікування шкіри та м’язів. Він працює за допомогою системи, яка створює тиск за допомогою обертової та вібраційної головки. Його використовують як спосіб терапевтичного лікування, що полягає в застосуванні механічної вібрації до різних частин тіла.

З чого він складається?

Пристрій із адаптованою голівкою генерує низькочастотну вібрацію, яка створює механічну хвилю. Ця хвиля розповсюджується вздовж різних шарів шкіри з більшою або меншою глибиною відповідно до використовуваної частоти. Що нижча частота, то глибше він діє на шкіру. Вищі рівні частоти (до 40 Гц) діють більш поверхнево. Робота заснована на коливальній голівці, на яку насаджено декілька аплікаторів  відповідно до різних процедур.

Аплікатор 1: Силіконовий аплікатор круглої форми з довгим зубцем рбить глибокий масаж. Використовуйте його на низькій швидкості (між рівнями 1 і 2). Для того, щоб стимулювати епідерміс, обладнання слід використовувати на максимальній швидкості (рівень 5).

Аплікатор 2: Силіконовий аплікатор круглої форми з кількома короткими зубцями, які працюють на глибині епідермісу. Підходить для стимуляції, відлущувальних, вазодилатаційних та ревіталізуючих масажних процедури. Це використовується на спині, стегнах і сідницях. Рекомендується до використання на рівні 5. Він готує шкіру, щоб полегшити проникнення лосьйонів для схуднення та масел для тіла. Застосовується на заняттях спортом лікування перед фізичними вправами через його гіперемійну дію локально генерується за допомогою масажу (рівні 4 і 5).

Аплікатор 3: Гладкий і універсальний губчастий круглий аплікатор призначений для чутливих частин тіла. Робить масаж м’яко і легко. Використовується до і після початку лікування для підготовки тканин і зняти напругу. Рекомендовані рівні швидкості знаходяться між 3 і 5. Використовуйте одноразовий футляр із волокна або паперу, щоб прикривати аплікатор під час сеансу.

Аплікатор 4: Гумовий аплікатор квадратної форми з 4 напівкульками. Ідеально підходить для масажу плечей, спини, стегон і сідниць. швидкість рівні 1, 2 і 3.

Аплікатор 5: V-подібний губчастий аплікатор, придатний для обробки зони плечей, шиї, спини, ніг і колін. Призначається для розслаблюючих процедур для боротьби зі щоденним стресом. Використовуйте волокновий або паперовий одноразовий чохол для покриття аплікатора під час сеансу. Використовуйте цей аплікатор на рівнях швидкості 2, 3 і 4.

Рівні швидкості

Обладнання складається з 5 ступенів швидкості. Що нижча частота, то глибша дія  механічної хвилі. Найнижчі рівні швидкості рекомендовані для м’язової та підшкірної стимуляції. Найвищий рівень діє на епідерміс.

Рівень швидкості 1: приблизно 13 Гц. Діє на гіподерму і глибокий шар дерми (м’язовий рівень)

Рівень швидкості 2: приблизно 17 Гц. Він діє на артерії та вени, а також на лімфатичну та нервову систему система.

Рівень швидкості 3: приблизно 22 Гц. Діє на шар дерми.

Рівень швидкості 4: приблизно 28 Гц. Діє на шар дерми.

Рівень швидкості 5: приблизно 40 Гц. Діє на шар епідермісу. Діє на базальний або зародковий шар. Він стимулює проліферацію клітин і усуває шкірні висипання недосконалості.

Інструкція використання

Технічні характеристики

Технічні деталі

Ціна 853 євро