Салон краси “під ключ”

Салон краси “під ключ”

Ми – Estetic Group. І ми допомагаємо людям бути впевненими, успішними і щасливими і робимо це, даруючи можливість створювати красу! Ми працюємо з кращими салонами краси України. Ми допомагаємо створювати бізнес в сфері краси та маємо для цього всі – від косметики до меблів, інструментів і спецобладнання. У нас можна замовити все необхідне для роботи салону краси. Величезний асортимент косметики від світових брендів. Засоби для фарбування волосся, хімічно завивки, перманентного випрямлення, лікування волосся і багато інших.

Особливе місце в індустрії краси займає меблі для перукарень, салонів краси, масажних салонів, манікюрних і педикюрних кабінетів, подологічних клінік та інших закладів. Ми займаємося комплексним обслуговуванням і поставляємо всі необхідні меблі.

З усіх видів комерційної меблів, обладнання для перукарень та салонів вимагає найбільш індивідуального підходу. Ми працюємо з кращими виробниками меблів для індустрій краси, тому можемо запропонувати широкий вибір для різних потреб і різної цінової категорії. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені в професіоналізмі і високій якості. Серед наших партнерів – українські та європейські виробники меблів. Ми завжди беремо до уваги побажання клієнта, враховуємо дизайн приміщення, загальну стилістику і позиціонування закладу, щоб меблі були функціональними, зручними, стильними і довговічними.

Перукарські крісла, крісла для клієнтів, дивани і крісла для очікування, стійка ресепшн, різноманітні стелажі і етажерки, манікюрні столики, журнальні столики і столи для роботи майстрів, меблі для манікюрного і педикюрні салону, масажні ліжка і кушетки – все це і багато іншого можна замовити в Estetic Group.

У нас можна замовити готові меблі для перукарень та інших салонів, вибравши з каталогів. Також працюємо за індивідуальним замовленням. Кольори, матеріали, форми, функціональність – з огляду на індивідуальні потреби, знаходимо для клієнтів найкращі рішення. Втілюємо будь-яке замовлення для салону краси, перукарень та інших закладів краси.

Наші менеджери завжди на зв’язку і в найкоротші терміни обробляють замовлення, вибираючи для клієнтів найкраще!

All search results