Професійні перукарські ножиці

Ножиці

Професійні ножиці для стрижки волосся – це найважливіший інструмент в наборі перукаря. Вони бувають декількох видів, а найпопулярніші і базові для роботи перукаря – прямі і філірувальні ножиці для проріджування об’єму волосся.

Економити на них не потрібно, якісні ножиці – це якісна робота. Чим якісніші ножиці, тим більше вони відповідають необхідним критеріям для роботи майстра в салоні краси:

– Ергономічність і зручність в роботі – те, наскільки добре ножиці лягають в руку. Одним інструментом доводиться стригти багатьох клієнтів в один день, і рука не повинна відвалюватися під кінець дня.

– Країна виробник і бренд. У нашому магазині можна вибрати ножиці від світових виробників. Іспанія, Німеччина, Японія – на сьогодні є лідерами з виробництва надійних і надгострих ножиць для перукарів.

– Заточка і сталь, з якої зроблені ножиці. Якщо ваш інструмент затупився через місяць, значить, вибір був зроблений неправильно або ви купили підробку. Полотна ножиць повинні бути зроблені з нержавіючої міцної сталі, а ручки відкриватися і закриватися м’яко, без особливих зусиль.

Якісний брендовий інструмент послужить як вашій репутації, так і вашому гаманцю. Купити перукарські ножиці для стрижки високої якості можна на сайті нашого інтернет-магазину професійного обладнання.

Купити ножиці для стрижки волосся для перукаря велика відповідальність, адже потрібно вибрати інструмент, який повинен прослужити не місяць і не два, а кілька років. Для того щоб це стало можливим потрібно спочатку не економити на покупці, а дотримуватися певних правил вибору. Перед тим як купити перукарські філірувальні ножиці потрібно не тільки проконсультуватися з продавцями, а й ознайомитися з відгуками професіоналів. При виборі професійних перукарських приладів ціну варто відсунути на другий план. За умови, що ви дійсно хочете купити інструмент на роки.

All search results