Sway

Сьогодні ТМ Sway – це один з провідних виробників оригінальних ножиць для професіоналів перукарів, вироблених за японською технологією, з чудовим дизайном і високою якостю заточки. Купити перукарські ножиці сьогодні дуже легко, а ось купити справді якісні – зовсім інше питання. Вибираючи ТМ Sway в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в тому що отримаєте всі основні характеристики вищого класу.
Sway – це кілька спеціальних лінійок, які мають свої особливості та нюанси:
Sway Job – ідеальне рішення для навчання і перших років роботи! Ножиці цього класу стануть відмінним вибором для початківця-стиліста.
Sway Grand – класичний дизайн з поліруванням до дзеркального блиску. Висока якість стали, м'який хід і відмінні показники зрізу волосся – завдяки цим характеристикам дана серія ножиць ідеально підходить як для стилістів, котрі досягли майстерності, так і для початківців перукарів.
Sway Art – ножиці розроблені для харизматичних, творчих, захоплених своєю роботою майстрів. Індивідуальний дизайн та чудова якість привернуть увагу навіть найвибагливіших і вимогливих стилістів!
Sway Elite покликані зацікавити як досвідчених фахівців, так і молодих талановитих майстрів. Практично у всіх ножицях цієї серії використовується плоска гвинтова група, що в поєднанні з хонінгованими полотнами забезпечує ідеальну плавність і м'якість ходу.
Sway Infinite створені з однією з найміцніших марок сталі 440С зі спеціальною обробкою, ножиці серії Infinite покликані зробити процес стрижки задоволенням! Опуклі полотна з високоточною заточкою забезпечують максимальну гостроту, ідеально підходять для слайсинга.
Sway Japanese Collection – ексклюзивна лінійка ножиць з ідеальним ходом полотен і максимально точним зрізом. Вся серія виготовлена ​​з японської кованої сталі.

All search results