Staleks

STALEKS PRO – професійний спеціалізований інструмент, призначений для тривалого використання. Інструменти рекомендовані для майстрів манікюру та педикюру, косметологів, бровмайстрів і майстрів з нарощування вій.

Весь інструмент професійних серій виготовляється з високолегованої нержавіючої сталі, що робить його стійким до корозії і простим в обслуговуванні. Заточка кожного інструменту проводиться майстром вручну, завдяки чому інструмент довго залишається гострим і забезпечує високу якість роботи.

Продукція Сталекс відрізняється різноманітністю форм, розмірів та видів, що допомагає майстру підібрати для себе максимально зручний інструмент, з яким йому буде легко і приємно працювати.

Завдяки ручній заточці, ріжучі кромки впродовж тривалого періоду залишаються гострими, дозволяючи виконувати якісний манікюр і педикюр, а нержавіюча медична сталь, з якої виготовлений інструмент, є стійкою до корозії.

Універсальність, ергономічний дизайн і довговічність використання – основні характеристики інструментів Staleks, які роблять їх незамінними помічниками в догляді за собою.

All search results