Orising

Історія ORising
Компанія ORising була заснована в 1963 році у Вероні. Тут і донині розташовується її головний офіс. Фірма демонструє свою стійку прихильність сімейним традиціям. Сьогодні виробництво очолює син засновника Маріо Матіелло.

Понад півстоліття компанія ORising спеціалізується виключно на випуску препаратів з лікувального догляду за волоссям і шкірним покривом голови і прекрасно себе зарекомендувала більш ніж в сорока країнах світу. У Швейцарії є клініка, яка працює виключно з косметикою цієї торгової марки.

Процедури для волосся з лікувальними косметичними препаратами Орайзінг – рішення для чоловіків і жінок, які бажають знайти найкращий спосіб, який дбає про здоров'я волосся і шкіри голови.
Італійська косметика для волосся ORising складається з добірної ексклюзивної сировини натурального походження. Кожен засіб поєднує прогресивну розробку в сфері краси з незмінними традиціями використання натуральних компонентів. Продукція цієї торгової марки допоможе вирішити будь-які проблеми, запропонувавши нестандартні процедури для волосся і шкірного покриву.

Лінія Орайзінг, що представляє собою синергію точних і персоналізованих процедур, користується величезною популярністю в Італії і за її межами. Вона складається з інноваційної продукції природного походження найвищої якості з ефективними речовинами.

All search results