MELAG

1 травня 1951 Альфред Гебауер і Курт Район Тійода заснували компанію Gebauer & Co., в штаті якої було два техніка. Засновники вирішили зосередитися на продукції для гігієни в сфері медицини і стоматології, і компанія MELAG Medizintechnik донині зберігає цей курс.

У 2001 році компанія MELAG відзначила своє п’ятдесятиріччя!
Невеликий стартап, заснований в 1951 році, став провідною міжнародною компанією зі значною часткою експорту на ринках понад 70 країн. З самого початку своєї діяльності – від виробництва перших сухоповітряних стерилізаторів до парових стерилізаторів (автоклавів), водоочисних установок, пакувальних машинок, стерилізаційної упаковки і інкубаторів – компанія MELAG залишалася вірною своїй спеціалізації у сфері гігієни і стерилізації медичних інструментів. Тепер MELAG є єдиним в світі спеціалізованим виробником гігієнічного та стерилізаційного обладнання.

Штат компанії налічує 350 співробітників, 145 з них – це інженери та ІТ-фахівці, що відповідають за доопрацювання і техобслуговування діючого обладнання, а також за розробку нових технологій і пристроїв. Так компанія MELAG підкреслює важливість якості та інновацій для майбутнього розвитку компанії. Вузька спеціалізація на виробництві обладнання для профілактики інфекцій і гігієни дає сімейному бізнесу MELAG можливість виробляти високоякісне обладнання міжнародного класу, постійно вдосконалювати весь асортимент своєї продукції, а також здійснювати розробку і виробництво безпосередньо в Берліні.

Головними принципами компанії є: «компетенція у сфері гігієни» і «якість: зроблено в Німеччині».

В наявності

All search results