Icoone

Апарат для корекції фігури ICOONE
Вакуумно-роликовий апарат Icoone. Пропонуємо вашій увазі чудову розробку італійських косметологів – унікальний і високоефективний апарат ICOONE, призначений для глибокої неінвазивної корекції фігури і контурів обличчя. Апарат для корекції фігури Icoone створений компанією Overmed Innovation (Італія) і вже пройшов сертифікацію, що підтвердила його повну безпеку для здоров'я. На сьогодні високоефективні косметологічні апарати добре себе зарекомендували на українському ринку і активно використовуються косметологами в роботі.

Принциповою відмінністю апарату для з'єнувально-тканного масажу ICOONE від інших засобів апаратної косметології є його приголомшлива ефективність при абсолютно безболісному впливі на шкіру і підшкірні шари жирових клітин. Вплив здійснюється спеціальними маніпулами, що складаються з двох валиків, які захоплюють під час руху по тілу пацієнта складку шкіри і здійснюють м'який стимулювальний масаж.

Як і багато вакуумно-роликових апаратів, ICOONE має омолоджувальний ефект і підтягує шкіру. Це можливе завдяки специфічним мікроальвеолам, з яких складається поверхня валиків. В результаті, у глибоких шарах шкіри і підшкірних тканинах поліпшується циркуляція крові і лімфи в капілярах, збільшується приплив кисню і виведення шлаків, активно спалюється накопичений клітинами жир, поверхня шкіри ущільнюється і вирівнюється. Додатково стимулюється вироблення колагену, поліпшується тонус шкіри, розгладжуються зморшки на обличчі і шиї.

Апарат Icoone Laser

All search results