Gharieni

1992 рік – історія успіху
Те, що починалося як комерційне підприємство під прапором «Electro-Medical Gharieni» з одним продуктом, призвело до прохання про діалізне ліжко «made Gharieni», яке потім перетворилася в медичне виробництво. Спочатку пропонуючи ряд столів для естетичної хірургії, медичних практик, а також фізіотерапію і подіатрію, стала основою для того, чим сьогодні стала Гаріені. Ґрунтуючись на цьому, рік за роком, групі Gharieni диверсифікується в нове обладнання для обробки, зосередившись на наданні передових і сучасних проектів для постійно зростаючої клієнтури.

Розширення на нові ринки.
Розвиток ринку wellness і краси за останнє десятиліття спонукав команду дизайнерів кинути виклик самим собі, щоб задумати і сфабрикувати перший інноваційний стіл для велнес-терапії та лікування, MLW Classic. Сьогодні компанія пропонує широкий спектр велнес-столів, які завжди поєднують якість і функціональність, виділяючи унікальні проекти.

Глобальна присутність.
Зростаючий попит на неперевершені продукти компанії привів до значного глобального розширення з додаванням офісів в США, Дубаї, Нідерландах і Франції. У Німеччині компанія також розширилися. Окрім цього, фірма має мережу партнерів по всій Європі.

Неперевершені оздоровчі концепції.
З 2010 року команда експертів розробляє повні оздоровчі концепції.
Сьогодні Gharieni Group має хорошу репутацію у всьому світі, а її продукція цінується.

Товарів, поки що немає. Та вони скоро з'являться :)

All search results