GAMMA & BROSS

Експертне злиття технологій проектування і виробництва, а також історичні знання професії з її власними конкретними потребами. Якість будівництва, а також зображення салону є ключовими елементами, на яких GAMMA & BROSS SPA фокусує свої підприємницькі зобов'язання.

Ґрунтуючись на лабораторії початку 20-х років, компанія офіційно народилася 30 років тому, спочатку працюючи на італійський ринок. На початку 90-х років компанія вийшла на інші європейські країни, а також Азію, Близький Схід і Сполучені Штати. Тепер компанія продає свої висококласні меблі більш ніж в 50 країнах, а дистриб'юторська мережа функціонує більш ніж в 30 країнах.

Штаб-квартира компанії розташована у прекрасному горбистому районі біля озера Гарда. Тут комерційні офіси, проектний відділ і виробничі лабораторії, а також новий виставковий зал площею 10 000 кв. футів, де з найсучаснішими проектами реалізують меблі для внутрішнього і зовнішнього ринків, що становить більше половини обороту групи.

GAMMA & BROSS SPA пропонує щороку різні колекції з особливостями. Вони складаються з широкого асортименту стилизаторів, стільців для сидіння, диванів для вітальні, столів для прийому гостей, дисплеїв, професійних витяжних шаф, масажних столів, спа-салонів для педикюру, столів для манікюру, а також широкого спектру дизайнерських аксесуарів, Включаючи лампи, стільці, візки, шафи, плакати, стелажі для журналів.

Методи виробництва засновані на новітніх сучасних системах, де комп'ютер є основним елементом, завдяки якому ручні операції були усунені, особливо там, де необхідна точність і повторення. В інших областях, наприклад, столярні роботи, фарбування і складання, оператор незамінний – ще одна гарантія італійського дизайну.

All search results